Prodej domu 230 m² bez realitky

Do Borovin, Praha - Lochkov

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Prostorný dům pro klidné a pohodlné bydlení s výhledem, v příjemné lokalitě, klidné oblasti městské části Praha 16 – Lochkov.
Dispoziční řešení 7 + 1, 2 koupelny, sauna, terasa s pergolou, balkon, dvojgaráž, venkovní posezení, okrasná zahrada. Celková plocha pozemku 770 m2, zastavěná plocha 153 m2, užitná plocha 230 m2. Přízemí: Předsíň, vstupní hala,...
Prostorný dům pro klidné a pohodlné bydlení s výhledem, v příjemné lokalitě, klidné oblasti městské části Praha 16 – Lochkov.
Dispoziční řešení 7 + 1, 2 koupelny, sauna, terasa s pergolou, balkon, dvojgaráž, venkovní posezení, okrasná zahrada. Celková plocha pozemku 770 m2, zastavěná plocha 153 m2, užitná plocha 230 m2. Přízemí: Předsíň, vstupní hala, obývací pokoj s krbem a přímým vstupem na terasu a zahradu, kuchyně, spíž, komora, pracovna, koupelna se sprchovým masážním boxem, WC a saunou, technická místnost, garáž. Schodiště z masivu. V patře: 4 pokoje, koupelna s vanou, bidetem a WC, balkon. Kolaudováno 2003, průběžná údržba, dobrý stav. Vytápění plynovým kotlem se zásobníkem na TUV, podlahové vytápění a nástěnné radiátory. Podlahy: laminát, dlažba, PVC. Okna plastová, většinou se zatemňovacími bezpečnostními žaluziemi, v přízemí nerozbitná skla. Bezpečnostní alarm, centrální vysavač.
Dům je na konci slepé ulice, jižní orientace, mírný svah. Městská část Lochkov si částečně zachovala i původní vesnický ráz, jsou udržovány i některé místní tradice a akce. Venkovní posezení s ohništěm a grilem, velké soukromí – živý plot. V okolí bezproblémoví a klidní sousedé. Na okrasné zahradě jezírko s rybami, umělým potůčkem, sklípek i pro posezení, kůlna pro techniku a nářadí. Prostorná, zateplená dvojgaráž s vraty na dálkové ovládání, vjezdová brána na dálkové ovládání, dvě parkovací stání na pozemku. Prostorná půda. Vlastní vydatná studna pro zavlažování.
Vynikající dopravní dostupnost autem na Pražský okruh, autobusem s intervaly 15 – 30 minut na metro B nebo vlak Radotín. V místě: MŠ, obchod, restaurace, služebna městské policie, sportoviště, park. V těsném okolí všemi směry prostor pro sportovní vyžití i rekreaci, příroda, chráněné území, les.
Nemovitost z r. 2003 je v dobrém stavu, nevyžadujícím žádné nutné investice.
zobrazit celý popis
Spacious house for a quiet and comfortable living with a view, in a nice area, quiet district of Prague 16 - Lochkov.
Layout: 7 + 1, 2 bathrooms, sauna, terrace with pergola, balcony, double garage, garden. Total land area 770 m2, built area 153 m2, floor area of 230 m2. Ground floor: Entrance hall, living room with fireplace and access to the terrace and garden, kitchen, pantry, storage room,...
Spacious house for a quiet and comfortable living with a view, in a nice area, quiet district of Prague 16 - Lochkov.
Layout: 7 + 1, 2 bathrooms, sauna, terrace with pergola, balcony, double garage, garden. Total land area 770 m2, built area 153 m2, floor area of 230 m2. Ground floor: Entrance hall, living room with fireplace and access to the terrace and garden, kitchen, pantry, storage room, study, bathroom with shower massage box, toilet and sauna, utility room, garage. Solid wood staircase. Upstairs: 4 bedrooms, bathroom with bath, bidet and toilet. Approved in 2003, ongoing maintenance, good condition. Gas heating boiler with a tank for hot water, underfloor heating and wall heaters. Floors: laminate, tiles, PVC. Plastic windows, mostly security blackout blinds in the ground floor of unbreakable glass. The security alarm system, central vacuum cleaner.
The house is on a dead end street, south facing, gentle slope. Lochkov a partially preserved the original character of the village, they are maintained by some local traditions and events. Outdoor fireplace and grill, large private - hedge. There unproblematic and peaceful neighbours. Ornamental garden pond with fish, artificial stream, cellar and a seating area, a shed for equipment and tools. Spacious, warm double garage with remote controlled gate, entry gate with remote control, two parking spaces on the property. Storage roof space. Hearty own well.
Excellent accessibility by car to the Prague ring road, a bus with intervals of 15-30 minutes on the subway B or train. On site: kindergarten, shop, restaurant, municipal police station, sports park. In the immediate surroundings in all directions space for sports and recreation, nature, protected areas, forest.
Property from r. 2003 in good condition, not requiring any necessary investments.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
7+1
plocha:
230 m²
cena:
9.950.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Panel
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
2
balkón:
Ano
terasa:
Ano
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více