Prodej rekreačního objektu Ostatní bez realitky

Teplice, Ústecký kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/445819
Prodej rekreačního objektu 40 m² bez realitky, Teplice, Ústecký kraj, hlavní foto
Cena:
360.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

E-Mail
janecko@centrum.cz

Popis inzerátu

Přenechám užívací práva na pěkně založenou zahradu o výměře ca. 1000m2 se zděnou chatou nacházející se v klidné části na okraji zahradní kolonie Tři duby. Zahrada se skládá ze dvou pozemků. V horní části je umístěna zděná chata s podlahovou plochou ca. 40m2. Chata je čátečně rekonstruovaná. V r.2016 byla provedena půdní vestavba včetně izolace, plastových...
Přenechám užívací práva na pěkně založenou zahradu o výměře ca. 1000m2 se zděnou chatou nacházející se v klidné části na okraji zahradní kolonie Tři duby. Zahrada se skládá ze dvou pozemků. V horní části je umístěna zděná chata s podlahovou plochou ca. 40m2. Chata je čátečně rekonstruovaná. V r.2016 byla provedena půdní vestavba včetně izolace, plastových oken a podlahy z OSB desek. Jsou připraveny elektrické rozvody pro světla a zásuvky. Byly instalovány nové půdní schody. Za chatou jsme začali s výkopem pro základy malé přístavby pro sociální zařízení. Na dolní zahradě je připravena betonová deska původně určená pro další chatu, která je používána pro bazén. Na zahradě najdete mnoho vzrostlých stromů např.: smrky, ořešák, meruňku, broskvoň, třešeň, trnku, jabloně, ale také množství okrasných dřevin. Voda i elektřina je zavedena na obou pozemcích a je sezonní. Přenecháme z důvodu stavby rodinného domu. Velice klidné místo pro odpočinek a rekreaci, které nabízí překvapivě vysokou míru soukromí a krásný výhled na siluetu Krušných hor od Bouřňáku až po Komáří Vížku.
Zahrada je momentálně v majetku pozemkového fondu. Pronájem vč. vody a elektřiny s veškerými poplatky činní ca. 1.800Kč/rok za obě zahrady dohromady. V budoucnu dojde k převodu na město a bude možné pozemky odkoupit do osobního vlastnictví.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
445819
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Rekreační objekt
dispozice:
Ostatní
plocha:
40 m²
cena:
360.000 Kč
typ vlastnictví:
Obecní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

E-Mail
janecko@centrum.cz
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více