Poptávka pronájem bytu Ostatní bez realitky

Praha

https://www.bezrealitky.cz/id/446061
Hledám Pronájem bytu, 9 až 65 m² bez realitky, Praha, hlavní foto
Cena:
3.700 až 10.000 Kč
ověřený uživatel

Poptávající

Poptávající si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Jsme Bohouš + Tomáš, oba mladí nekuřáci, odešli jsme za prací do Prahy a hledáme bydlení v bytě (ne na ubytovně s Ukrajinci). Stačí samostatný uzamykatelný pokoj. Nejsme nároční, ale potřebujeme připojení na internet. Může být i jedna zařízená místnost studentského bytu se dvěma postelemi, stolkem na PC a nějakou skříňkou. Skoro celý den jsme v práci. Věcí...
Jsme Bohouš + Tomáš, oba mladí nekuřáci, odešli jsme za prací do Prahy a hledáme bydlení v bytě (ne na ubytovně s Ukrajinci). Stačí samostatný uzamykatelný pokoj. Nejsme nároční, ale potřebujeme připojení na internet. Může být i jedna zařízená místnost studentského bytu se dvěma postelemi, stolkem na PC a nějakou skříňkou. Skoro celý den jsme v práci. Věcí také moc nemáme. Budeme platit každý zvlášť, nájem zaplatíme při nástupu, dále počítáme s tím, že bude hrazen dopředu před započetím měsíce. Momentálně platíme konečnou cenu 3700 Kč/osoba/měsíc v čtyřlůžkovém pokoji, ale chceme zůstat jen do konce října, od 1.11.2016 bychom rádi něco dvoulůžkového, uzamykatelného. VELMI SPĚCHÁ. Kontaktní e-mail: roman.kepler@email.cz, tel.: 774 789 845.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
446061
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
Ostatní
plocha:
9 až 65 m²
cena:
3.700 až 10.000 Kč
typ vlastnictví:
energetická třída:
od do
typ budovy:
vybavení:
Vybavený
podlaží:
0 až 10
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Poptávající

Poptávající si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více