Prodej bytu 2+kk, 55 m² bez realitky

V Javorech, Praha - Horní Počernice

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Byt 2+kk (55m2) v novostavbě z roku 2009 s uzavřeným, obyvatelným balkonem se nachází v menším třípodlažním bytovém domě a oploceném areálu. V přímém sousedství je zahrádkářská kolonie a zástavba rodinných domů, jedná se tedy o velmi klidnou lokalitu obklopenou zelení. V okolí domu je rozsáhlá travnatá plocha s dětskými houpačkami a posezením u zahradního...
Byt 2+kk (55m2) v novostavbě z roku 2009 s uzavřeným, obyvatelným balkonem se nachází v menším třípodlažním bytovém domě a oploceném areálu. V přímém sousedství je zahrádkářská kolonie a zástavba rodinných domů, jedná se tedy o velmi klidnou lokalitu obklopenou zelení. V okolí domu je rozsáhlá travnatá plocha s dětskými houpačkami a posezením u zahradního krbu. Součástí bytu jsou bezpečnostní dveře, domovní videotelefon a také garážové stání v suterénu domu. Vjezdová vrata do areálu a garáží jsou na dálkové ovládání. V ceně je zahrnuto veškeré zařízení bytu včetně kuchyňské linky, nábytku a el. spotřebičů. Kategorie energetické náročnosti domu je skupiny C - úsporný.
Zastávka MHD je cca 2 minuty chůze od areálu a metro Černý most 5 minut jízdy busem. V blízkém okolí je veškerá občanská vybavenost: školky, školy, zdravotní středisko, pošta, supermarket, restaurace, kavárna, pizzeria. Autem se za 5 min dostanete k nákupnímu centru Černý most (CČM) s nímž sousedí také další obchodní komplexy, např. Ikea, Hornbach, Makro nebo ElectroWorld. V docházkové vzdálenosti cca 10 min. je les Xaverovský háj (http://www.praha-priroda.cz/lesy/xaverovsky-haj/).
RK, prosím, nevolat !
zobrazit celý popis
Flat (55m2) in new building from 2009 with closed, habitable balcony is located in a smaller apartment building and in fenced area. In the immediate vicinity is gardening colony and family houses. Is it a very quiet location surrounded by greenery. Around the house is a large grassy area with children's swings and seating by the garden fireplace. The apartment has a security door, home...
Flat (55m2) in new building from 2009 with closed, habitable balcony is located in a smaller apartment building and in fenced area. In the immediate vicinity is gardening colony and family houses. Is it a very quiet location surrounded by greenery. Around the house is a large grassy area with children's swings and seating by the garden fireplace. The apartment has a security door, home videophone and a garage in the basement. Entrance gates to the premises and garages are remote controlled. The price includes all furnishings, including kitchen cabinets, furniture and electric. appliances. Category energy performance of the house is in Group C.
A bus stop is about 2 minutes walk from the house and metro Černý most 5 minutes by bus. In the vicinity are all civic amenities: kindergarten, school, health center, post office, supermarket, restaurant, café, pizzeria. By car is it 5 minutes to reach the shopping center Černý most (CČM), with which it adjoins other commercial complexes, for example Ikea, Hornbach, Makro or ElectroWorld. Within walking distance about 10 minutes is forest Xaverovský háj (http://www.praha-priroda.cz/lesy/xaverovsky-haj/).
Real estate agency, please, not call !
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
2+kk
plocha:
55 m²
cena:
3.790.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
podlaži:
1
balkón:
Ano
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více