Pronájem kanceláře Ostatní bez realitky

Modřanská, Praha - Hodkovičky

https://www.bezrealitky.cz/id/446240
Pronájem kanceláře 150 m² bez realitky, Modřanská, Praha - Hodkovičky, hlavní foto
Cena:
230 Kč + 70 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu až 150 m2 atraktivních kancelářských prostor v 1. patře privátního areálu s kontrolovaným přístupem a vjezdem pro parkování osobních vozidel. Vyzdívaná skeletová konstrukce umožňuje variabilní uspořádání kanceláří, včetně vytvoření dílčích multifunkčních celků i zcela otevřeného prostoru ca 12x12 metrů. Kanceláře...
Nabízíme k dlouhodobému pronájmu až 150 m2 atraktivních kancelářských prostor v 1. patře privátního areálu s kontrolovaným přístupem a vjezdem pro parkování osobních vozidel. Vyzdívaná skeletová konstrukce umožňuje variabilní uspořádání kanceláří, včetně vytvoření dílčích multifunkčních celků i zcela otevřeného prostoru ca 12x12 metrů. Kanceláře nejsou vybaveny nábytkem.
Objekt je zateplen. K disposici jsou všechny potřebné služby pro provoz, nadstandardně vybavené sociální zařízení, rozvod strukturované kabeláže, parkovací stání krytá (1000Kč/měsíc) i nekrytá(500Kč/měsíc).
Areál je velmi výhodně umístěn jak co do prostředí (klidné místo, vzrostlá zeleň, soukromí), tak i z pohledu dopravní obslužnosti(rychlé tramvajové spojení s centrem města s možností přestupu na metro, variabilní autobusové spojení MHD s napojením na metro B,C. Zastávka tramvají i autobusů 120 metrů od areálu.
Vjezd do areálu přes elektronicky ovládanou bránu. Přístup v nočních hodinách a ve dnech pracovního klidu je kontrolován ostrahou sídlící v sousedním objektu.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
446240
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Kancelář
dispozice:
Ostatní
plocha:
150 m²
cena:
230 Kč
poplatky:
70 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
Částečně
podlaží:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více