Pronájem kanceláře Ostatní bez realitky

U Prioru, Praha - Ruzyně

https://www.bezrealitky.cz/id/446257
Pronájem kanceláře 178 m² bez realitky, U Prioru, Praha - Ruzyně, hlavní foto
Cena:
150 Kč + 40 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory o ploše od 7 m2 do 178 m2. Prostory se nachází v 2.NP v logistického centra na adrese U Prioru 804/3 na Praze 6 cca 1 km od letiště. Dopravní dostupnost je velmi dobrá - přímo z Pražského okruhu, Evropské ulice a dálnice D5. Areál je zabezpečován nepřetržitou ostrahou a kamerovým systémem. Z důvodu sádrokartonových příček...
Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory o ploše od 7 m2 do 178 m2. Prostory se nachází v 2.NP v logistického centra na adrese U Prioru 804/3 na Praze 6 cca 1 km od letiště. Dopravní dostupnost je velmi dobrá - přímo z Pražského okruhu, Evropské ulice a dálnice D5. Areál je zabezpečován nepřetržitou ostrahou a kamerovým systémem. Z důvodu sádrokartonových příček je možno kanceláře spojovat. Výmalba kanceláře včetně pokládky koberců bude provedena dle individuálních požadavků klienta. Cena za pronájem je 150Kč/m2 + služby a energie.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
446257
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Kancelář
dispozice:
Ostatní
plocha:
178 m²
cena:
150 Kč
poplatky:
40 Kč
typ vlastnictví:
Ostatní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více