Pronájem nebytového prostoru 48 m² bez realitky

Kudrnova, Praha - Motol

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Obchodní prostory se nachází v přízemí polyfunkčního domu „U Motolské Hrušky“ v centrální části lokality Homolka, mezi vilovou zástavbou a sídlištěm Homolka. Vybavenost komerčními službami je zde téměř nulová, jedná se o zajímavou podnikatelskou příležitost. Dobrá dopravní dostupnost MHD_ pěší vzdálenost zastávka TRAM + BUS 5 min., Metro A Nemocnice Motol...
Obchodní prostory se nachází v přízemí polyfunkčního domu „U Motolské Hrušky“ v centrální části lokality Homolka, mezi vilovou zástavbou a sídlištěm Homolka. Vybavenost komerčními službami je zde téměř nulová, jedná se o zajímavou podnikatelskou příležitost. Dobrá dopravní dostupnost MHD_ pěší vzdálenost zastávka TRAM + BUS 5 min., Metro A Nemocnice Motol 7 min., veřejné parkování před domem, v těsné blízkosti je škola a mateřské školky. V lokalitě Homolka bydlí cca 7500 obyvatel (starší vilová zástavba, novostavby – Homolka, Císařka, ubytovna zaměstnanců FN Motol, panelové sídliště).

Dispozice nebytového prostoru: prodejní plocha s výlohami a skladem, umývárna, WC. Prostory jsou vhodné k využití jako prodejna – vzorkovna, kancelář, sklad, showroom, lékárna, trafika, zázemí e-shopu apod.

Jedná se o stavbu kolaudovanou v roce 2007 s kvalitním vybavením dle současných norem - vzduchotechnika, klimatizace, velké výlohy.
Kontakt: Ing. Malenová Barbora, tel.: 777 812 760, email: malenova@markconsulting.eu
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
Ostatní
plocha:
48 m²
cena:
12.000 Kč
poplatky:
1.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více