Prodej domu 100 m² bez realitky

Dolní Těrlicko, Moravskoslezský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Pěkné a klidné místo v okolí Těrlické přehrady zhruba 180m od spodní hráze přehrady. Z domu je hezký výhled a je zde v létě slunečno.
Dle katastru je pozemek 421m2 a stavba 80m2.
Původ stavby byl rekreační obytná chata, dnes plně splňuje podmínky pro trvalé celoroční bydlení. Stav budovy a okolí je velmi dobrý (zateplení budovy, fasáda, střecha,plastová okna,...
Pěkné a klidné místo v okolí Těrlické přehrady zhruba 180m od spodní hráze přehrady. Z domu je hezký výhled a je zde v létě slunečno.
Dle katastru je pozemek 421m2 a stavba 80m2.
Původ stavby byl rekreační obytná chata, dnes plně splňuje podmínky pro trvalé celoroční bydlení. Stav budovy a okolí je velmi dobrý (zateplení budovy, fasáda, střecha,plastová okna, vnitřní vybavení a rozvody).
Elektřina je 400V 20A, voda je vlastní studna s čerpadlem a rozvodem do stavby, vlastní přípojka do domu z řádu pitné vody, vlastní žumpa. Ústřední topení je na tuhá paliva (kotel Viadrus U26), ohřev vody je na kombinovaný ohřívač Dražice. Na pozemku je také zahradní domek na palivo 4x2,7m, uzák, bouda pro psa.
V dome se nachází dvě koupelny s WC, nová kuchyň včetně vybavení, v garáži je drobné vybavení pro údržbu domu a zahrady - sekačka a více ve viz. fotografie.
Stavba i okolí domu nepotřebuje investici, z důvodu stále údržby. Do domu se stačí nastěhovat a bydlet. Nemovitost se prodává jako pozůstalost po velmi pečlivém majiteli a dosud byla obývaná.
Nemovitost nemá žádná věcná břemena, pohledávky ani dluhy.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
Ostatní
plocha:
100 m²
cena:
1.860.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
2
balkón:
Ano
terasa:
Ano
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více