Pronájem nebytového prostoru 3.353 m² bez realitky

Macháčkova, Plzeň - Skvrňany, Plzeňský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízíme pronájem nádherného administrativního objektu v Plzni-Skvrňanech. Celková podlahová plocha je 3.353m2. 3 podlaží včetně jednoho podzemního - 22 parkovacích míst.Pronajmeme ideálně jako celek. Jednotlivá patra využitelná i samostatně – uzamykatelná, s odděleným měřením spotřeby energií, s vlastním sociální zařízením a kuchyňkou na každém...
Nabízíme pronájem nádherného administrativního objektu v Plzni-Skvrňanech. Celková podlahová plocha je 3.353m2. 3 podlaží včetně jednoho podzemního - 22 parkovacích míst.Pronajmeme ideálně jako celek. Jednotlivá patra využitelná i samostatně – uzamykatelná, s odděleným měřením spotřeby energií, s vlastním sociální zařízením a kuchyňkou na každém patře.
Čtyřcestný systém vytápění i chlazení objektu párou se stropními fan-coily pro každou předpokládanou buňku, centrálně řízený počítačem z recepce. Chlazení přebytkovou párou zaručuje minimální náklady na provoz klimatizace.
Fotovoltaická elektrárna o výkonu 54kW na střeše objektu - zprovozněno 09/2010.
Zabezpečovací a kamerový systém se vzdálenou správou, požární zabezpečení.
Digitální ústředna společnosti Telefonica O2 umístěna ve 3 tech.místnostech v 1.PP (věcné břemeno) se samostatným vchodem z ulice – možnost napojení serveru optickým kabelem přímo na ústřednu pro zajištění přenosu velkého objemu dat. RK nevolat!
Bližší informace na www.abmachackova.cz
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
Ostatní
plocha:
3.353 m²
cena:
0 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Nízkoenergetický
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
4
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více