Prodej pozemku bez realitky

Oldřichov v Hájích, Liberecký kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/446511
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Hledáme slušného souseda, který by si chtěl postavit domeček na slunném pozemku na okraji obce Oldřichov v Hájích. Pozemek je hodně veliký, má 2 700 m2, rovinný, s vynikajícím napojením na silnici II. třídy, což je velké plus hlavně v zimě. Samoobsluhy jsou v Mníšku (cca 1 300 m) a v centru Oldřichova (cca 1 100 m opačným směrem). Benzinka v Mníšku (cca 1 600 m) má...
Hledáme slušného souseda, který by si chtěl postavit domeček na slunném pozemku na okraji obce Oldřichov v Hájích. Pozemek je hodně veliký, má 2 700 m2, rovinný, s vynikajícím napojením na silnici II. třídy, což je velké plus hlavně v zimě. Samoobsluhy jsou v Mníšku (cca 1 300 m) a v centru Oldřichova (cca 1 100 m opačným směrem). Benzinka v Mníšku (cca 1 600 m) má i LPG. Mladé rodiny ocení školku a základní školu v Mníšku (http://www.zsmnisek.com), docházková vzdálenost cca 950 m, škola má i hřiště s umělým povrchem a umělým osvětlením, je tedy možné ho využívat téměř po celý rok i k soukromému sportování. Pro větší děti a dospělé je velmi dobré spojení s Libercem.

Přímé spojení jak vlakem (13 min, 11 km, vlaková stanice Mníšek cca 600 m), tak autobusem (22 min, zastávka Mníšek) na velmi dobré úrovni. Silnice z Oldřichova se v Mníšku napojuje na relativně nový hlavní tah z Frýdlantu směr Liberec, kdy cestou do Liberce je vidět Ještěd „přímo před autem“. Krásná vodní nádrž Fojtka vzdálená cca 1 700 m se zatravněnou pláží, občerstvením a beach-volejbalovým hřištěm vytváří pohodovou rodinnou atmosféru při letních dnech (doporučuji navštívit web http://www.obec-mnisek.cz). Poblíž pozemku vede cyklostezka „Hřebenovka“, která se za Oldřichovem napojuje na nespočet turistických tras vedoucích po celých Jizerských horách – pozemek se nachází v CHKO IV. stupně, kdy maximální povolená zastavěnost je 15 % z rozlohy pozemku – nemusíte tedy mít strach, že by v okolí „vyrostly“ velké bytovky.

Elektřina je na okraji pozemku, kanalizace zde není, proto je potřeba odpad vyřešit septikem/ČOV. Podél hranice pozemku vede malý potůček, který je možné využít pro zkrášlení zahrady – jezírko napájené z potůčku apod. Obec Oldřichov je celkově zaměřená na soulad člověka s přírodou, cca 300 m od pozemku se nachází ekocentrum Oldřichov v Hájích, městské budovy jsou vytápěny dřevní štěpkou, která se odebírá z okolních pil a dřevozpracujících závodů. Pozemek je vhodný pro lidi, kteří chtějí žít v přírodě, ale nechtějí být „odstřiženi od civilizace“ na samotě. Plocha pozemku je dostatečně veliká na vlastní ovocný sad a jako výběh pro většího pejska.

Běžná cena pozemků se v lokalitě pohybuje mezi 450 až 600,- Kč/m2, nabízená cena je výrazně snížena z důvodu, že primárně hledáme slušné lidi do sousedství. Proto také není nabízen přes realitní kancelář, zároveň bychom se rádi s potenciálním kupcem viděli a prohodili s ním pár vět. Pozemek nechceme prodat zájemci, který ho bude chtít přeprodat za vyšší cenu. Na pozemku nejsou žádná věcná břemena a ani zástavní právo (např. hypotéka). RK nevolat. Daň z převodu platí kupující.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
446511
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
2.764 m²
cena:
942.500 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
vybavení:
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více