Pronájem nebytového prostoru 247 m² bez realitky

Staré náměstí, Brno - Přízřenice, Jihomoravský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízíme k pronájmu komerční prostory v lokalitě Brno – Přízřenice na ul. Staré náměstí.
Celková pronajímaná užitná plocha je 247m2. Hlavní prostor sestává ze dvou propojených hal o rozměrech 60 a 100 m2, dvou kanceláří 13,7 a 12,8 m2 a sociálního zázemí s kuchyňským koutem, dvěma šatnami, umývárnami a WC s celkovou plochou 45,6 m2. Propojenou součástí...
Nabízíme k pronájmu komerční prostory v lokalitě Brno – Přízřenice na ul. Staré náměstí.
Celková pronajímaná užitná plocha je 247m2. Hlavní prostor sestává ze dvou propojených hal o rozměrech 60 a 100 m2, dvou kanceláří 13,7 a 12,8 m2 a sociálního zázemí s kuchyňským koutem, dvěma šatnami, umývárnami a WC s celkovou plochou 45,6 m2. Propojenou součástí prostorů je i garáž 15 m2 a nájezdová rampa pro vykládku materiálu z vozidla. Do prostor vedou tři vchody, jeden samostatný vchod z ulice a dva boční vchody (bočním vstupem do budovy a garáží z uzavřeného střeženého areálu majitele budovy).Vnitřní prostory jsou proti neoprávněnému vniknutí zabezpečeny elektronickým bezpečnostním systémem.
Ústřední topení a ohřev teplé vody zajištěn samostatným plynovým kotlem a plynovým ohřívačem. V prostorách je k dispozici připojení na třífázový proud. Odpočet energií je prováděn samostatnými měřidly spotřeby el. energie, plynu a vody. Připojení k internetu provedeno pomocí WiFi.
Před nemovitostí na ulici jsou k dispozici tři stání pro osobní vozidla. Po dohodě je možno v areálu zaparkovat celodenně až 10 osobních automobilů zajištěných nepřetržitou ostrahou. K budově i do areálu je povolen vjezd nákladních vozidel s možností vykládky materiálu v prostorách areálu.
Nemovitost je vzdálena asi 50m od zastávek autobusů MHD. Snadno dosažitelné je i napojení na dálnice směr Praha, Olomouc, Bratislava, výpadovku na Vídeň nebo pro rychlý dojezd do centra Brna.
Nabízené prostory je možno využít jako prodejní, kancelářské, výrobní nebo skladovací plochy s možností udělení souhlasu pro zřízení sídla provozovny.
V ceně nájmu nejsou obsaženy náklady spotřebovaných energií, likvidace komunálního odpadu a odpadu z provozování podnikatelské činnosti.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
Ostatní
plocha:
247 m²
cena:
33.345 Kč
typ vlastnictví:
Ostatní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více