Prodej domu 4+kk bez realitky

Za Ovčínem, Chýně, Středočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/447135
Prodej domu 120 m² bez realitky, Za Ovčínem, Chýně, Středočeský kraj, hlavní foto
Cena:
4.990.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

E-Mail
j.treska@seznam.cz

Popis inzerátu

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku (A) o velikosti 4+kk v ½ rodinného dvojdomu s obytnou plochou 120m2 na pozemku 365m2 za 4990000,-Kč a bytovou jednotku (B) o velikosti 4+kk s obytnou plochou 120m2 na pozemku 398m2 za 5150000,-Kč. Nemovitost se nachází ve velmi klidné lokalitě v centru Chýně, vzdálené jen 6 km od metra Zličín. Parkovací místa pro dvě auta jsou na pozemku....
Nabízíme k prodeji bytovou jednotku (A) o velikosti 4+kk v ½ rodinného dvojdomu s obytnou plochou 120m2 na pozemku 365m2 za 4990000,-Kč a bytovou jednotku (B) o velikosti 4+kk s obytnou plochou 120m2 na pozemku 398m2 za 5150000,-Kč. Nemovitost se nachází ve velmi klidné lokalitě v centru Chýně, vzdálené jen 6 km od metra Zličín. Parkovací místa pro dvě auta jsou na pozemku. Přízemí domu je tvořeno vstupní chodbou, skladem, koupelnou se sprchovým koutem a WC. Dále je v přízemí prostorný obývací pokoj s krbovým koutem, kuchyňským koutem a východem na zahradu. V patře jsou tři pokoje, samostatná toaleta a koupelna s vanou. Půdní úložný prostor o velikosti 50m2 není vytápěn. Vytápění domu je řešeno plynovým kondenzačním kotlem nebo krbovými kamny spojené s radiátory. Koupelny mají podlahové vytápění. Obvodové zdivo je postaveno z Ytongu 375mm a vnitřní zdivo z 150mm Ytongu. Střešní krytina je hnědá KM Beta briliant. Okna jsou v barvě „zlatý dub“. Vstupní bezpečnostní dveře jsou plastové, plné. Rozvod optického kabelového vedení po celém domě (Tv, Internet). Keramické podlahy jsou v zádveří, WC a koupelnách. Při včasné rezervaci lze ovlivnit výběr dlažeb, obkladů, podlah a interiérových dveří.
Novostavba rodinného domu je umístěna téměř v centru obce, v nově budované krásné, slunečné lokalitě, kde bude v příštím roce dostavěna nová základní škola vzdálená 3min. Obec Chýně má výbornou občanskou vybavenost a zahrnuje mimo jiné mateřskou a základní školu, nová dětská hřiště, obecní úřad, praktického lékaře, obchody, dvě fit centra, restaurace a přírodní koupaliště. Dopravní dostupnost do Prahy je zajištěna autobusovou linkou 347 a 358 v docházkové vzdálenosti 2 minut, která Vás za 13 minut dopraví na metro „B“ Zličín. Do centra Prahy lze cestovat i vlakem. Obec Chýně je vzdálena 4 km od Hostivic a 4 km od Rudné. Budete potřebovat jen pár minut na dálnice D6 do Karlových Varů a D5 do Plzně.
MOŽNOST ODPOČTU DPH 521740,- KČ
K nastěhování jaro 2017. RK NEVOLAT.
zobrazit celý popis
We sell a new family house 4 + kk with a living space of 120 square meters on a total land size of 365 square meters, in a very quiet area in the center of Chýně, just 6 km far from the Metro „B“ station Zlicin. The house has a garden of 317 m2. Parking space for two cars on the property. The ground floor consists of entrance hall, store room, bathroom with shower and toilet. Furthermore,...
We sell a new family house 4 + kk with a living space of 120 square meters on a total land size of 365 square meters, in a very quiet area in the center of Chýně, just 6 km far from the Metro „B“ station Zlicin. The house has a garden of 317 m2. Parking space for two cars on the property. The ground floor consists of entrance hall, store room, bathroom with shower and toilet. Furthermore, the ground floor of a spacious living room with fireplace area, kitchenette and exit to the terrace of 15 square meters. Upstairs are three bedrooms, separate toilet and bathroom with tub. Attic storage area of 50m2 is not heated. Heating the house is solved with a gas condensing boiler or fireplace connected with radiators. Bricks Ytong 375 mm are used for outdoor walls and Ytong 150 mm for inner walls. The roof is brown KM Beta brilliant. The windows are in color "golden oak". Security entrance doors are made of full plastic. Divorce optic wiring throughout the house (TV, Internet). Ceramic floors are in the hall, toilet and bathrooms. Ceramic tiles in the bathrooms. Early booking can influence the selection of tiles, tile, flooring and interior doors. Fence, entrance gate and the gate is made of plastic-coated wire at a height of 160 cm.
New house is located almost in the center of the village, in a newly built beautiful, sunny location. A new elementary school will be finished next year only 3min away. The village Chýně has excellent amenities includes, i.e. nursery and primary school, new playgrounds, municipal office, general doctor, shops, two fitness centers and restaurants. Accessibility to Prague is by a bus line 347 and 358 within walking distance of 2 minutes, which will take you in 13 minutes to the metro "B" Zlicin. The center of Prague can be reached also by train. The village Chýně is 4 km from Hostivice and 4 km from Rudná. You will need only few minutes to reach highway D6 to Karlovy Vary and D5 to Plzen.
Ready to move in spring 2017.
show whole description

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
447135
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
4+kk
plocha:
120 m²
cena:
4.990.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
energetická třída:
B
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

E-Mail
j.treska@seznam.cz
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více