Prodej domu 168 m² bez realitky

Hromádkova, Brno - Židenice, Jihomoravský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Dům je řadový vnitřní, je vícebytový s balkonem . 1. NP - 2+1, 2.NP - 3kk + spíž a šatna, 3. NP - 3kk + spíž a šatna, půdní vestavba.

Objekt je napojen na el. energii, veřejný vodovod, kanalizaci a plyn. Jedná se o řadovou budovu se třemi nadzemními podlažími a půdou připavenou pro vestavbu obytného podkroví v sedlové střeše. Na pozemku je dům umístěn v jeho...
Dům je řadový vnitřní, je vícebytový s balkonem . 1. NP - 2+1, 2.NP - 3kk + spíž a šatna, 3. NP - 3kk + spíž a šatna, půdní vestavba.

Objekt je napojen na el. energii, veřejný vodovod, kanalizaci a plyn. Jedná se o řadovou budovu se třemi nadzemními podlažími a půdou připavenou pro vestavbu obytného podkroví v sedlové střeše. Na pozemku je dům umístěn v jeho středu, vlastník tak má k dispozici předzahrádku s parkovacím místem (38m2) a obytnou zahradu malého rozsahu (cca 34m2) ve dvoře za domem. Objekt je obýván od roku cca 1939, od roku 2005 prochází rekonstrukcí, v rámci které byly rezalizovány následující stavební práce: nová střešní krytina, fasáda včetně zateplení, nová plastová okna a vstupní dveře, podlaha ve 3.NP, nová koupelna a WC ve 2.NP, příprava na vestavbu podkroví (podlaha), podlaha v 1. NP v ložnici, přívod vody pro všechna podlaží rozvody topné soustavy (měď). Stavebně technický stav domu odpovídá stáří a provedeným opravám, lze jej označit za dobrý v tom smyslu, že je objekt ihned uživatelný, bez nutnosti okamžitých stavebních úprav. Vhodná rekonstrukce interiérů (omítky, dlažba...). Dobrá docházková vzdálenost k objektům občanské vybavenosti (školy, obchody, služby) a zastávkám MHD. Centrum Brna je snadno dostupné MHD i osobním autem. (10 min), snadná dostupnost brněnského okruhu a navazujících výpadovek.

!!!!!!!!!!!!!!!!!PROSÍME, ABY NÁS NEKONTAKTOVALY REALITNÍ KANCELÁŘE!!!!!!!!!!!!!!!!
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
Ostatní
plocha:
168 m²
cena:
7.000.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
3
balkón:
Ano
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více