Pronájem bytu 2+kk bez realitky

Biskupcova, Praha - Žižkov

https://www.bezrealitky.cz/id/447516
Pronájem bytu 2+kk, 56 m² bez realitky, Biskupcova, Praha - Žižkov, hlavní foto
Cena:
12.000 Kč + 3.900 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Pronajmu zcela nově zrekonstruovaný byt ,v 5 NP s výtahem, orientace bytu - jih. Byt je částečně zařízen kuchyňskou linkou ( bez spotřebičů) ,WC se sprchovým koutem,k dispozici je ještě jedna tzv. malá koupelna na základní hygienu.V bytě je kotel na teplou vodu a ústřední topení. Bezpečnostní dveře do bytu. Výborné dopravní spojení MHD do centra města, v blízkosti...
Pronajmu zcela nově zrekonstruovaný byt ,v 5 NP s výtahem, orientace bytu - jih. Byt je částečně zařízen kuchyňskou linkou ( bez spotřebičů) ,WC se sprchovým koutem,k dispozici je ještě jedna tzv. malá koupelna na základní hygienu.V bytě je kotel na teplou vodu a ústřední topení. Bezpečnostní dveře do bytu. Výborné dopravní spojení MHD do centra města, v blízkosti obchody a několik parků na sportovní aktivity,atd. Nájemné činí 12000,- + poplatky za služby 3900,- Kč.
zobrazit celý popis
Rent a completely newly renovated apartment in the 5 NP with lift, flat-South orientation. The apartment is partially furnished kitchen (No appliances), toilet with shower, there is one of so-called. small bathroom on basic hygiene. In the apartment there is a boiler for hot water and central heating. Security door to the apartment. Excellent transport connections by PUBLIC TRANSPORT to the city...
Rent a completely newly renovated apartment in the 5 NP with lift, flat-South orientation. The apartment is partially furnished kitchen (No appliances), toilet with shower, there is one of so-called. small bathroom on basic hygiene. In the apartment there is a boiler for hot water and central heating. Security door to the apartment. Excellent transport connections by PUBLIC TRANSPORT to the city centre, near the shops and several parks to sports activities, etc. The rent is 12000.- + service charges 3900,- CZ krowns.
show whole description

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
447516
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
2+kk
plocha:
56 m²
cena:
12.000 Kč
poplatky:
3.900 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
energetická třída:
D
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaží:
5
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více