Prodej domu 7+1 bez realitky

U Plynárny, Rokycany, Plzeňský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/447526
Prodej domu 260 m² bez realitky, U Plynárny, Rokycany, Plzeňský kraj, hlavní foto
Cena:
5.200.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Jedná se o prodej činžovní vily z 30 let, přízemí objektu je komplektně podsklepeno. Část je využívána jako sklepní kóje a prádelna. První nadzemní podlaží je bytová jednotka 2+1, 2x WC, koupelna, celková užitná plocha 80m2. Druhé nadzemní podlaží je přesně shodné prvním nadzemním podlažím. Polovina podkroví je částěčně volná a v druhé polovině je...
Jedná se o prodej činžovní vily z 30 let, přízemí objektu je komplektně podsklepeno. Část je využívána jako sklepní kóje a prádelna. První nadzemní podlaží je bytová jednotka 2+1, 2x WC, koupelna, celková užitná plocha 80m2. Druhé nadzemní podlaží je přesně shodné prvním nadzemním podlažím. Polovina podkroví je částěčně volná a v druhé polovině je vybudovám malý podkrovní byt 1+1 s WC a koupelnou.
V současné době jsou všechny bytové jednotky pronajaty. V případě zájmu budou s nájemci ukončeny nájemní smlouvy s tříměsíční výpovědní lhůtou a objekt bude vyklizen a předáván prázdný.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
447526
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
7+1
plocha:
260 m²
cena:
5.200.000 Kč Chci hypotéku
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
2
balkón:
Ano
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více