Prodej nebytového prostoru Ostatní bez realitky

Otradovická, Praha - Kamýk

https://www.bezrealitky.cz/id/447602
Prodej nebytového prostoru 39 m² bez realitky, Otradovická, Praha - Kamýk, hlavní foto
Cena:
1.630.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Přímý majitel prodává nebytovou jednotku v novostavbě domu v Praze 4 - Kamýku o rozloze 39 m2 s vlastním vchodem z ulice (!!). V místnosti je vybudováno sociální zařízení se sprchovým koutem (včetně dispozici místo připojit na pračku). Je zde také možnost připojení kuchyňské linky. Topení je dálkové, rolety bezpečnostní dveře.Osobní elektroměr a vodoměry....
Přímý majitel prodává nebytovou jednotku v novostavbě domu v Praze 4 - Kamýku o rozloze 39 m2 s vlastním vchodem z ulice (!!). V místnosti je vybudováno sociální zařízení se sprchovým koutem (včetně dispozici místo připojit na pračku). Je zde také možnost připojení kuchyňské linky. Topení je dálkové, rolety bezpečnostní dveře.Osobní elektroměr a vodoměry. Provedeno připojení k internetu. Prostor zde jde využít jak pro obchod, poskytování pracovních či kancelářských činností. Je zde dobrá dostupnost dopravy (pár zastávek autobusem № 189) od stanice metra Kačerov a volné parkoviště u domu , je možný a parkování na placeném parkovišti nebo v parkovacích místech, doma, za příplatek. Velmi nízké provozní náklady.
zobrazit celý popis
Direct owner sells nebytovou unit in a newly built house in Prague 4 - Kamýku area of 39 m2 with separate entrance from the street. Indoor built bathroom with shower (including a place to join for a washing machine. There is also the possibility to connect kitchen cabinets. Heating is remote. Personal electric meter and water meter. Held Internet connection. The space here is used for trade,...
Direct owner sells nebytovou unit in a newly built house in Prague 4 - Kamýku area of 39 m2 with separate entrance from the street. Indoor built bathroom with shower (including a place to join for a washing machine. There is also the possibility to connect kitchen cabinets. Heating is remote. Personal electric meter and water meter. Held Internet connection. The space here is used for trade, employment or office events. There is a good availability of transportation (a few stops by bus No. 189) from the Kačerov metro station and free Parking is possible Parking in paid Parking lot or in Parking spaces at home, at an additional cost. Very low operating costs.
show whole description

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
447602
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
Ostatní
plocha:
39 m²
cena:
1.630.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více