Prodej pozemku bez realitky

Hostivice, Středočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/447790
Prodej pozemku 2.877 m² bez realitky, Hostivice, Středočeský kraj, hlavní foto
Cena:
8.055.600 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Prodám stavební pozemek 379/2, který se nachází ve městě Hostivice (stavební úřad Hostivice-Litovice) o rozloze 2 877 m² za 2 800,- Kč m² . Město patří do Středočeského kraje a okresu Praha-západ, je vzdálený od okraje Prahy cca 3 km. Pozemek je určen k výstavbě rodinných nebo bytových domů. Na pozemku jsou ovocné stromy, ořechy, rybízy a vlastní studna. Na...
Prodám stavební pozemek 379/2, který se nachází ve městě Hostivice (stavební úřad Hostivice-Litovice) o rozloze 2 877 m² za 2 800,- Kč m² . Město patří do Středočeského kraje a okresu Praha-západ, je vzdálený od okraje Prahy cca 3 km. Pozemek je určen k výstavbě rodinných nebo bytových domů. Na pozemku jsou ovocné stromy, ořechy, rybízy a vlastní studna. Na pozemku se nachází zbytky bývalé budovy zahradnictví, která je celá podsklepaná.
Výborná dostupnost do centra Prahy a to autobusem nebo vlakem. V Hostivici je krásný barokní zámek, kde je v současné době sídlo městského úřadu, kostel sv. Jakuba a jiné krásné památky. Nejrozsáhlejší a nejcennější přírodní celek na území Hostivice představuje rybniční soustava s okolím, která je chráněna jako přírodní památka Hostivické rybníky. Památka zahrnuje rybníky Břevský, Kala a Litovický, mokřady Nekejcov, Chobot, Břevskou rákosinu a lesní porosty okolo rybníků. V Hostivici jsou k dispozici lékaři, lékárna, mateřská školka, základní škola, Gymnázium, Městská knihovna, městská policie, policie ČR, pečovatelská služba a jednotka dobrovolných hasičů. Najdete zde spoustu malých obchůdků, ale i supermarket LIDL, Penny, Tesco, textilní obchod Kik a velký obchod s potřebami pro malé děti Malvík, restaurace, pizzerie a banky. V blízkosti města se nachází několik pražských obchodních center a letiště Václava Havka. V obci je TJ Sokol s velkým fotbalovým hřištěm, tělovýchovná jednota, Svaz postižených civilizačními chorobami, kteří pomáhají postiženým a seniorům v oblasti zdravotní, sociální a právní, rodinné centrum zaHRÁTka vhodný zejména pro rodiny a děti malé a předškolního věku, kynologický klub a jiné.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
447790
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
2.877 m²
cena:
8.055.600 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
vybavení:
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více