Prodej domu 3+1 bez realitky

Východní stráň, Předboj, Středočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/448393
Prodej domu 108 m² bez realitky, Východní stráň, Předboj, Středočeský kraj, hlavní foto
Cena:
7.250.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

E-Mail
martinchodera@centrum.cz
Telefon
+420 725 452 636

Popis inzerátu

Prodam rodinny dům na okrajii prahy v obci Předboj, vzdálené po rychlostni komunikaci č:9 ,smer Ďáblice, pouhých 10 km / 10 min. jízdy autem. Případně do Holešovic o 5min. déle z kopečka, kde i ústí Vjezd tunelu Blanka, tudíž, dojíždění ani pro lidi, co pracuji na Smíchově a jeho okoli! to nebude problem Ulice ( i Předboj samotná) patří do velmi poklidneho...
Prodam rodinny dům na okrajii prahy v obci Předboj, vzdálené po rychlostni komunikaci č:9 ,smer Ďáblice, pouhých 10 km / 10 min. jízdy autem. Případně do Holešovic o 5min. déle z kopečka, kde i ústí Vjezd tunelu Blanka, tudíž, dojíždění ani pro lidi, co pracuji na Smíchově a jeho okoli! to nebude problem Ulice ( i Předboj samotná) patří do velmi poklidneho stylu života. Vesnice je krásně udržovaná, stále se rozvíjející a nabízejíci plno možných způsobů vyžití! Ulice, kde se nachází dům, je slepá a dokola průjezdná, tudíž od ruchu bežné komunikace, úplně oddělená! Krátkou uličkou mezi domy, cca max 400m se odemne dostaneme na Krásné fotbalové hřiště, kde jeho součástí je tenisový a volejbalový kurt, který se momentálně ještě zvětšuje, , pro více sportovních vyžití.
Příjemnou procházkou, přes krátkou, udržovanou a čistou vesničku se dostaneme na statek ,, http://www.yardresort.com/ ,, ,kde se nejen pořádaji , často různé společenské akce různého druhu, ale především je Yardresort, významný tím, že za nádherně, romantickou a luxusně ( není draha!) zařízenou restaurací, s výhledem, buď přímo z restaurace, nebo z perfektni zahradky do nadherné přírody, která obklopuje celý Yardresort, se nachází velmi pěkné a hodně zajímavé glofobé hřiště! Je zde i škola golfu a plno vychytávky oklolo něho.
http://golf.yardresort.com/cs/popis-arealu
Cca 200metru od resortu, se nachází krásný chovný rybník, kde smějí lovit ryby jen členové ryb-spolku z Předboje a hlavni podmínkou k získání ryb.lístku, je trvalé bydliště v Předboji.
V obci jezdi spoj na stanici metra Ládví,i Kobylysi. Autobus jezdí, jako klasická mhd.

Dům, který nabízím k prodeji,3+1 o zastavěné ploše 108m2 a užitkové 80m2, a výměře pozemku 691m2 je to prakticky novostavba zkolaudovaná v roce 2010, Letos však, hlavně z důvodů prodej a pocitu, co možná nejpodobnějšího, který máte v novém domě máte mit, sem( pro nové majitele) rekonstruoval veškerý ploty máji nový nátěr a i uvnitř se provádějí nové bílé malby, aby bylo vše čisté . Dům ma izolacni vlastnosri spíse naddimezovany( stavěl jsem si ho pro sebe!) než , že by se na něčem šetřilo! Dokonale odizolovana podlaha, strop má 45cm sklené vaty, zdi jsou z ytongu 37,5cm na kterém je ješte 10cm ploystyrenu, to je potažené do lepidla a perlinky. Na každém okně i vstupních dveřích jsou alu rolety a to v zimě , k zamezemí tepelných ztrát a také nutno neopomenout, bezpečnostní fakt. (a ani případný hluk se tím velice redukuje na minimum a to ať už zvenčí dovnitř, nebo obráceně! Ovládaji se lelektricky. Barvu dům, nemá protože v době kdy jsem se rozhodl o prodeji, se mi zdalo rozumné už na něj žádnou barvu, co by se mohla novému majiteli nelíbít, tam raději nedát. Po dohodě a finanční úlevě z prodejní ceny, můžu barvu dle přesného vašeho přání nechat nanést.. U domu je také připravena na zahradě ohrada z betonu ( dopředu, aby se tam pak bygr nemohl třeba dostat), ve které je prozatimní malý bazén je ale plánovaná skořábka se zastřešením, mela ještě počkat.
Vedlle byzenu a rohu domu navazuje pěkná a prostorná garážk , kde se v pohodli, za sebou vejdou dvě plnohodnotné limiuziny strědní třídy. Garáž má 6*12 m a dá se také velice slušně využit jako sklad, pro zbozi k podnikání. Na garáž navazuje malý přístřešek,kam se vejde vozík za automobil i samotný auto nemá problém pod něm zaparkovat. Na zahrádce jsou různé ovocné strom, třšně chrupavky, ranne, takže mají plody již začátkem května, pak jsou tam dva stromy s merunkami a cca 12 keríků rybízu, červeného, černého (tohoo je nejvíc ) . Trávník, má svojí závlahu, která čerpá vodu z nádrže, která je zakopaná v rohu zahrady, není vidět, ale má 9m3 a stékají do ní všechny okapy, jak z baráku , tak garáže. Tudíž se nemusíte o nic starat a trávník budete mit úžasný! V domě je elektrokotel a také krbová kamna. Dríví dub, buk je venku pod plachtou 7m3, což cca stačí na zimu. Náklady na užívání se dají těžko specifikovat, protože v garáži, já provádím udržbu motorových vozidel, jako je lštění karoserie a drobná údržba, co je potřeba. Trávim tam dost času, tudíž v zime i přitápím přímotopem a za světla taky něco naskáče. Za elktriku platim 3800 zalohy a z toho si troufám ríct, že je polovina na garaž! Tak že, při pouužívání garáže, jen k parkování, budou náklady na elektriku cca 2500+/-. Dům jsem předimenzoval, co se týče zateplení, tak sám o sobě musí být pro výtop idealni! Když tri dny po sobě topíte, tak další dva dny by jste nemuseli, jak je dům nabity a to platí opčně i v létě! Náklady, kanalizace tuším 1200/osoba za rok, popelnice 1000/rok, voda 500 měsíčně, internet 300 kč 10mb. Dům má glazurovane tašky, aby i za 20 let vypadala střecha stále jako nová! Na dvoře okolo domu máte maximální soukromý, přední plot je dostatečně vysoký a na zahradě máte výhled do rosotucích tůjí, i tak jsou tam vidět ze zahrady většinou jen špičky domů a i ty brzo zarostou tůjemy. Sousede a to nejen kolem mne jsou zde mily a vlídni! Asi budete překvapení, jaký kousek od Prahy, může být tak vesnická a zároveň přívětivá atmosféra. Taky je v obci mateřská školka a plno miniobchůdků.

Více, osobně.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
448393
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
3+1
plocha:
108 m²
cena:
7.250.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
podlaží:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ano
ověřený uživatel

Majitel

E-Mail
martinchodera@centrum.cz
Telefon
+420 725 452 636
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více