Prodej domu Ostatní bez realitky

Čáslavská, Vrdy - Horní Bučice, Středočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/448440
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Jedná se o původní zděný rodinný dům, kde je přistavěna výrobní hala pro švadleny s příslušenstvím, na kterou dále navazuje původní upravená stodola. K domu patří dvůr a zahrada a také zděné přístavky. Před firmou jsou vybudována stání pro automobily (cca 10-12 aut). Do dvora za vrata se vejde zaparkovat velký vlek, malý vlek, dodávka i osobní vozidlo. za domem...
Jedná se o původní zděný rodinný dům, kde je přistavěna výrobní hala pro švadleny s příslušenstvím, na kterou dále navazuje původní upravená stodola. K domu patří dvůr a zahrada a také zděné přístavky. Před firmou jsou vybudována stání pro automobily (cca 10-12 aut). Do dvora za vrata se vejde zaparkovat velký vlek, malý vlek, dodávka i osobní vozidlo. za domem je velká zahrada.
V původním domě je patro ve kterém je šatna pro zaměstnance, denní místnost, nově vybudovaná koupelna se 2 umyvadly a sprchou, samostatné wc, 2 kanceláře, nepoužívaná půdička, dole jsou 3 místnosti, chodba, technická místnost s plynovým kotlem, vchod do sklepa (neužívaný ), v nové přístavbě je kancelář (mistrovna ), velká dílna s novými okny a světlíky na střeše, které přivádí dostatek světla, samostatné wc, místnost-sklad, chodba a navazující stodola slouží jako sklad, je zde vybudována sádrokartonová místnost (další sklad) a částečné patro.
Voda z řadu, topení plynové, internet zaveden a pevná linka.
Rodinný dům by šel snadno znovu upravit na bydlení.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
448440
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
Ostatní
plocha:
880 m²
cena:
2.190.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
energetická třída:
D
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více