Prodej pozemku bez realitky

Tvarožná Lhota, Jihomoravský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/448494
Prodej pozemku 351 m² bez realitky, Tvarožná Lhota, Jihomoravský kraj, hlavní foto
Cena:
290.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

prodej pozemku na stavbu chaty v oblasti Lučina. Vodní nádrž Lučina je 1.5 Km od chaty. Na pozemku je dřevěná chatka s číslem evidenčním.U pozemku je elektřina, 40 m od pozemku je hlavní cesta, kde jezdí BUS přímo na Lučinu. Nad chatou v lese je rozhledna,salaš a cca 15 min.chůze je fotbalové hřiště s bufetem a dětským hřištěm. Před chatou teče potok. Obec Radějov...
prodej pozemku na stavbu chaty v oblasti Lučina. Vodní nádrž Lučina je 1.5 Km od chaty. Na pozemku je dřevěná chatka s číslem evidenčním.U pozemku je elektřina, 40 m od pozemku je hlavní cesta, kde jezdí BUS přímo na Lučinu. Nad chatou v lese je rozhledna,salaš a cca 15 min.chůze je fotbalové hřiště s bufetem a dětským hřištěm. Před chatou teče potok. Obec Radějov je 1.5 Km od chaty, kde je restaurace,obchod,obecní úřad,pošta. Pozemek je na krásném a klidném místě, bezproblémové parkování hnedka u pozemku.
tel. 774 433 399
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
448494
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
351 m²
cena:
290.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
vybavení:
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více