Pronájem rekreačního objektu Ostatní bez realitky

Zlatnice, Praha - Dejvice

https://www.bezrealitky.cz/id/448534
Rezervováno
Pronájem rekreačního objektu 300 m² bez realitky, Zlatnice, Praha - Dejvice, hlavní foto
Cena:
2.900 Kč + 300 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

REZERVACE- Pronájem zahrádek na krásném místě nad Šáreckým údolím v Praze 6 Zlatnice (blízko zastávky Hanspaulka v dosahu Metra A - Bořislavka). Volné zahrádky, jsou většinou s chatičkou. Jsou k pronajmutí přímo od majitelů (žádný podnájem od nájemce) a neplatí se za ně žádné odstupné (např. za chatičku, skleník, stromy, keře atd.)jak bývá obvyklé. Pouze...
REZERVACE- Pronájem zahrádek na krásném místě nad Šáreckým údolím v Praze 6 Zlatnice (blízko zastávky Hanspaulka v dosahu Metra A - Bořislavka). Volné zahrádky, jsou většinou s chatičkou. Jsou k pronajmutí přímo od majitelů (žádný podnájem od nájemce) a neplatí se za ně žádné odstupné (např. za chatičku, skleník, stromy, keře atd.)jak bývá obvyklé. Pouze slušným nájemcům!!! Volné zahrádky mají výměru od 300 - 500 m2. Velikost a vybavení chatek je různé viz. foto.Výše měsíčního nájmu se pohybuje v rozpětí od 2500 do 3500 Kč. Bližší informace sdělíme při prohlídce k zahrádce nebo zahrádkám, o které budete mít zájem. O spolupráci s realitní kanceláří nemáme zájem. (v případě, že se rezervační pořadník nezrealizuje inzerát bude obnoven, na Vaše poptávky a dotazy budeme odpovídat tedy následně)
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
448534
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Rekreační objekt
dispozice:
Ostatní
plocha:
300 m²
cena:
2.900 Kč
poplatky:
300 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Dřevostavba
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více