Pronájem rekreačního objektu Ostatní bez realitky

Zlatnice, Praha - Dejvice

https://www.bezrealitky.cz/id/448534
Pronájem rekreačního objektu 300 m² bez realitky, Zlatnice, Praha - Dejvice, hlavní foto
Cena:
3.400 Kč + 300 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Pronájem zahrádek na krásném místě nad Šáreckým údolím v Praze 6 Zlatnice (blízko zastávky Hanspaulka v dosahu Metra A - Bořislavka). V současné době budeme přeobsazovat 4 volné zahrádky s chatičkou. Pronajímatel je majitelem (žádný podnájem od nájemce) a odstupné se neplatí (např. za chatičku, skleník, stromy, keře atd.)jak bývá obvyklé. Pouze slušným...
Pronájem zahrádek na krásném místě nad Šáreckým údolím v Praze 6 Zlatnice (blízko zastávky Hanspaulka v dosahu Metra A - Bořislavka). V současné době budeme přeobsazovat 4 volné zahrádky s chatičkou. Pronajímatel je majitelem (žádný podnájem od nájemce) a odstupné se neplatí (např. za chatičku, skleník, stromy, keře atd.)jak bývá obvyklé. Pouze slušným nájemcům!!! Volné zahrádky mají výměru od 300 - 400 m2. Velikost a vybavení chatek je různé viz. foto.Výše měsíčního nájmu se pohybuje od 3400 Kč podle velikosti a nabídky . Bližší informace sdělíme při prohlídce k zahrádce nebo zahrádkám, o které budete mít zájem. O spolupráci s realitní kanceláří nemáme zájem.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
448534
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Rekreační objekt
dispozice:
Ostatní
plocha:
300 m²
cena:
3.400 Kč
poplatky:
300 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Dřevostavba
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více