Prodej domu 5+kk bez realitky

Jiřice u Miroslavi, Jihomoravský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/448640
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Samostatně stojící, nepodsklepený rodinný dům s dispozicí 5+kk a zastřešeným parkovacím stáním. Objekt typu bungalov s jedním nadzemním podlažím je ve stadiu hrubé stavby, s dokončeným zastřešením, s výplní stavebních otvorů a provedenými vnitřními příčkami. Zastavěná plocha domu je 200 m2, užitná plocha je 160 m2. Dům stojí na rovinatém pozemku o velikosti...
Samostatně stojící, nepodsklepený rodinný dům s dispozicí 5+kk a zastřešeným parkovacím stáním. Objekt typu bungalov s jedním nadzemním podlažím je ve stadiu hrubé stavby, s dokončeným zastřešením, s výplní stavebních otvorů a provedenými vnitřními příčkami. Zastavěná plocha domu je 200 m2, užitná plocha je 160 m2. Dům stojí na rovinatém pozemku o velikosti 1 689 m2. K domu jsou přivedeny přípojky vodovodu, kanalizace a plynovodu.
Obec Jiřice u Miroslavi se nachází cca 20 minut autem od Brna, je zde pošta, základní škola i ordinace lékaře.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
448640
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
5+kk
plocha:
200 m²
cena:
2.180.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ano
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více