Prodej rekreačního objektu 2+kk bez realitky

Prosincová, Plzeň - Valcha, Plzeňský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/448929
Prodej rekreačního objektu 50 m² bez realitky, Prosincová, Plzeň - Valcha, Plzeňský kraj, hlavní foto
Cena:
2.200.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Celková výměra pozemku 796 m2, půdorys chaty vhodné k celoročnímu bydlení 36 m2, celopodsklepená, vytápění krbovými kamny s výméníkem, ohřev TUV 50 l el. bojlerem, sporák s vařiči na PB a el. troubou. Odpad z kuchyně a koupelny do jímky. WC s keramickou mísou a zateplene mimo chatu. Připravená nenapojená jímka 7,5 m3. Studna s vydatnym pramenem na hranici pozemků...
Celková výměra pozemku 796 m2, půdorys chaty vhodné k celoročnímu bydlení 36 m2, celopodsklepená, vytápění krbovými kamny s výméníkem, ohřev TUV 50 l el. bojlerem, sporák s vařiči na PB a el. troubou. Odpad z kuchyně a koupelny do jímky. WC s keramickou mísou a zateplene mimo chatu. Připravená nenapojená jímka 7,5 m3. Studna s vydatnym pramenem na hranici pozemků společná s bezproblémovými sousedy. Udržovaná zahrada s PC skleníkem, přístřeškem na palivové dřevo, dílnou a drobnými stavbami na zahradní techniku. Zalévání zahrady rozvodem vody z řeky ( Vodovodní sdružení Výsluní za cenu podle celkové výměry pozemku, dosud 796 Kč za sezónu od května do října ). Ze tří stran krytá zastřešená pergola porostlá břečťanem a vínem o rozměrech 3 x 6 m. Nadzemní bazén o průměru 3,5 m s filtraci. Pohled od sousedících parcel a částečně od komunikace je krytý vzrostlými zeravy. Atraktivní lokalita, krásné slunné místo. Možnost výstavby do 100 m2 zastavěné plochy.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
448929
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Rekreační objekt
dispozice:
2+kk
plocha:
50 m²
cena:
2.200.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
Částečně
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více