Prodej bytu 3+kk bez realitky

28. října, Lovosice, Ústecký kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/448994
Prodej bytu 3+kk, 68 m² bez realitky, 28. října, Lovosice, Ústecký kraj, hlavní foto
Cena:
777.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Kontakty na majitele nezveřejňujeme z důvodu jejich zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl sám ozvat.

Popis inzerátu

Prodáváme 3+KK byt v osobním vlastnictví, o velikosti 68m2 (pokoje 23, 16,3 a 11,3m2), který se nachází v 3NP cihlového domu. Dům je lokalizován v klidné části u parku a zároveň v blízkosti středu města, s velmi krátkou docházkovou vzdáleností k zastávkám městské dopravy, zdravotního zabezpečení, školky i školy. Byt je zachovalý a v původním stavu, má vlastní...
Prodáváme 3+KK byt v osobním vlastnictví, o velikosti 68m2 (pokoje 23, 16,3 a 11,3m2), který se nachází v 3NP cihlového domu. Dům je lokalizován v klidné části u parku a zároveň v blízkosti středu města, s velmi krátkou docházkovou vzdáleností k zastávkám městské dopravy, zdravotního zabezpečení, školky i školy. Byt je zachovalý a v původním stavu, má vlastní plynové topení, karmu pro ohřev vody a je vybaven včetně ledničky. Součástí bytu je též sklepní kóje.

Majitel si nepřeje být kontaktován ze strany realitních kanceláří.
zobrazit celý popis
The subject of this offer is the sales of the 3+KK flat in the personal ownership, with the size of 68m2 (rooms 23, 16,3 and 11,3m2), which it is placed in the third floor of the brick house. The house is situated in the quiet part close the park and also close to the centre of the city. It has got also the short distance to bus stop, to the healthy service, to the shops, to the kindergarten and...
The subject of this offer is the sales of the 3+KK flat in the personal ownership, with the size of 68m2 (rooms 23, 16,3 and 11,3m2), which it is placed in the third floor of the brick house. The house is situated in the quiet part close the park and also close to the centre of the city. It has got also the short distance to bus stop, to the healthy service, to the shops, to the kindergarten and to the school. The flat is preserved and in the original conditions, it has got the own gas heating, gas heating system for hot water and it is equipped including the refrigerator. The flat has got also the basement cellar.

The owner does not want to be contacted from the real estate agencies.
show whole description

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
448994
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
3+kk
plocha:
68 m²
cena:
777.000 Kč Chci hypotéku
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaží:
3
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Kontakty na majitele nezveřejňujeme z důvodu jejich zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl sám ozvat.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více