Prodej garáže bez realitky

Nušlova, Praha - Stodůlky

https://www.bezrealitky.cz/id/449023
Prodej garáže 18 m² bez realitky, Nušlova, Praha - Stodůlky, hlavní foto
Cena:
480.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Prodám garáž 18 m2. Je umístěna ve zděném objektu s přístupem chráněným bezkontaktní kartou. Exkluzivní poloha, 210 metrů od Metra "B" Nové Butovice. Garáž je prostorná a osvětlená, suchá, s odvětráním. Elektřina a voda jsou dostupné v objektu. V objektu jsou umístěny kanceláře a autoservis; objekt je živý, majetek je dobře chráněný. Při převodu...
Prodám garáž 18 m2. Je umístěna ve zděném objektu s přístupem chráněným bezkontaktní kartou. Exkluzivní poloha, 210 metrů od Metra "B" Nové Butovice. Garáž je prostorná a osvětlená, suchá, s odvětráním. Elektřina a voda jsou dostupné v objektu. V objektu jsou umístěny kanceláře a autoservis; objekt je živý, majetek je dobře chráněný. Při převodu družstevního podílu se neplatí daň z převodu nemovitosti (daň z nabytí nemovitosti - od 1. 11. ji jinak ze zákona platí kupující), následný převod do osobního vlastnictví je možný okamžitě. ÚSPORA 4 %.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
449023
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Garáž
dispozice:
plocha:
18 m²
cena:
480.000 Kč Chci hypotéku
typ vlastnictví:
Družstevní
typ budovy:
vybavení:
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více