Pronájem nebytového prostoru Ostatní bez realitky

Krhanická, Praha - Kamýk

https://www.bezrealitky.cz/id/449121
Pronájem nebytového prostoru 65 m² bez realitky, Krhanická, Praha - Kamýk, hlavní foto
Cena:
22.000 Kč + 800 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Od 1.1.2017 pronajmu samostatný, nevybavený nebytový prostor s výlohou a vstupem situovaným přímo proti supermarketu. Na dohled stanice autobusů MHD. Výborná možnost parkování. Nebytový prostor o celkové výměře 65 m2 se skládá z hlavní místnosti se vstupem, výlohou a WC pro veřejnost, dále z několika menších místností včetně hygienického koutku a WC pro personál,...
Od 1.1.2017 pronajmu samostatný, nevybavený nebytový prostor s výlohou a vstupem situovaným přímo proti supermarketu. Na dohled stanice autobusů MHD. Výborná možnost parkování. Nebytový prostor o celkové výměře 65 m2 se skládá z hlavní místnosti se vstupem, výlohou a WC pro veřejnost, dále z několika menších místností včetně hygienického koutku a WC pro personál, které tvoří zázemí a kancelář vedoucího. Vytápění el. přímotopy.
V prostoru nelze provozovat hernu ani kasino - zákaz MČ Praha 12. Jinak vhodný pro menší provozovnu veřejného stravování, bar, bistro, menší výrobnu /přípravnu/, obchod, vzorkovnu a výdejnu velkoobchodu, kanceláře, sklad, služby a pod.
Nájemné 22 000 Kč měsíčně + záloha na vodné - stočné 800 Kč. Elektroměr bude převeden na nájemce.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
449121
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
Ostatní
plocha:
65 m²
cena:
22.000 Kč
poplatky:
800 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více