Prodej domu Ostatní bez realitky

Otovická, Praha - Horní Počernice

https://www.bezrealitky.cz/id/449343
Prodej domu 688 m² bez realitky, Otovická, Praha - Horní Počernice, hlavní foto
Cena:
10.900.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Víceúčelový RD (+ garáž) určený k vícegeneračnímu bydlení nebo k bydlení a podnikání na pozemku 688 m2.

(Mnoho variant využití - okamžitě využitelné např. jako: 2 samostatné byty: 5+kk, 2x koupelna, 2xWC a 5+kk, koupelna, 2x WC /+ nebytové prostory komory, šatna, půda, sklep/.
Nebo: Samostatný byt a samostatné prostorní firemní prostory.
Nebo: 2 samostatné byty:...
Víceúčelový RD (+ garáž) určený k vícegeneračnímu bydlení nebo k bydlení a podnikání na pozemku 688 m2.

(Mnoho variant využití - okamžitě využitelné např. jako: 2 samostatné byty: 5+kk, 2x koupelna, 2xWC a 5+kk, koupelna, 2x WC /+ nebytové prostory komory, šatna, půda, sklep/.
Nebo: Samostatný byt a samostatné prostorní firemní prostory.
Nebo: 2 samostatné byty: 5+kk, 2x koupelna, 2xWC a 3+kk, koupelna s WC a firemní prostory se samostatným vchodem 2x kancelář, WC s umyvadlem.)

Dva samostatné zateplené objekty dokončené v roce 2012:

2-patrový z poloviny podsklepený RD částečně obložený lícovými cihlami.

Sklep = chodba do L, kde je umístěné čerpadlo vlastní studny + 2 velké a 2 menší místnosti, velké sklepní místnosti upravené – obezděné ytongem a natažené + dlažba, ve 2 sklepních místnostech je topení.

V domě jsou 2 nezávislé bytové jednotky se samostatným vchodem:
- přízemní byt s vchodem z ulice (upravená předzahrádka s posezením) je velmi vhodný i jako sídlo firmy. V přízemí 5 + kk (prostorná kuchyň využitelná jako samostatná kancelář s KK), koupelna, 2x WC, komora, podlaha dlažba, ústřední topení, ve čtyřech místnostech navíc vyhřívaná podlaha.
- 1. patro a podkroví, samostatný vchod po schodišti ze zahrady (bezpečnostní dveře) nebo po vnitřním schodišti (rovněž bezpečnostní dveře), 5 + kk, 2x koupelna, 2x WC, 2x komora, 1x šatna, zateplená půda. Podlaha dlažba, 3 místnosti plovoucí dřevěná podlaha – dub, 1 místnost kvalitní laminátová podlaha. Ústřední topení, v obývacím pokoji a koupelně navíc podlahové topení.
Kotel elektrický, příprava na plyn, krb s rozvodem teplého vzduchu do místností, podlahové topení. Klimatizace. Dům postaven z Porothermu 44 cm, zateplen vatou 8 cm, izolován hydroizolací. Na všech oknech příprava na předokenní rolety, v ložnici předokenní rolety se sítí proti hmyzu. Ve většině oken žaluzie. Součástí domu je venkovní skládek u kryté studny a prostorná bouda pro psy s vyhřívanou podlahou využitelná rovněž jako skládek.
Celkem - zastavěná plocha 157,40 m2, podlahová plocha 256,10 m2.
Byt přízemí - užitková = podlahová plocha 114,3 m2.
Byt I. + II. patro - obytná 110,5 m2 + užitková 31,3 m2 = 141,8 m2
Kolaudace 2012.

Zateplená garáž dlažba s podlahovým topením + sklad.
(automatická vrata s dveřmi, okna, samostatné dveře do skladu zvenku a dveře propojující sklad a garáž). Možné využití i např. jako obchůdek.
Zastavěná plocha 37 m2, užitková = podlahová 29,45 m2.
Kolaudace 2012.
V objektech mnoho moderních systémů a technologií – inteligentní systémová elektroinstalace, dvoje bezpečnostní dveře, z toho jedny nejvyšší třídy, systém jednotného klíče s mnoha variantami použití, počítačová síť, elektronický alarm, kamerový systém, centrální vysavač, 3x světlovod Lightway, automatická brána, automatická vjezdová vrata s vloženými dveřmi atd.
Vlastní studna. Upravená zahrada a předzahrádka (vzrostlé stromy /obrovský ořech, třešeň, stříbrné smrky, borovice, cesmína, šeříky, tůje, tisy…/, keře, okrasný trávník, kačírek, kameny, kůra, decentní obrubníky z červených cihel, kamenná palisáda, koncipováno tzv. bezúdržbově). Zahrada s automatickým nočním LED osvětlením, chodníkem, altánem (4 x 4 m, masivní dřevo, lícové cihly, funkční zděný krb), automatické zavlažování ze studny, voda vyvedena na několika místech zahrady + na předzahrádce. Z ulice plot z červených lícových cihel, kovaná brána a 2x branka.

Nemovitost se nachází v Praze 9 – Horní Počernice. V Horních Počernicích je kompletní občanská vybavenost, nachází se zde spoustu obchodů, služeb, restaurací, několik mateřských škol, základních škol, jesle, dětské centrum, gymnázium, hudební škola, různá sportovní hřiště, tenis, škola bojových umění... 5 min. autem je velké nákupní centrum Černý Most, multikino, Ikea, Hornbach, Makro atd. Na Černém Mostě je rovněž stanice metra B, k ní jezdí z Horních Počernic několik autobusů. Z Horních Počernic jezdí také vlak, mj. každou půl hodinu jezdí do centra Prahy a zpět moderním tichým příměstským vlakem Elephant, cesta na Masarykovo nádraží trvá 15 min. Výhodou okrajové části Prahy je rovněž blízkost přírody – do krásného klánovického lesa je to 3 min. autem.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
449343
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
Ostatní
plocha:
688 m²
cena:
10.900.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaží:
3
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více