Hledám Pronájem bytu, 37 až 80 m² bez realitky

Praha 3

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Dobrý den,

hledám dlouhodobý pronájem bytu o velikosti 1+1, 2kk, 2+1, ale i 3kk, nejlépe na území Prahy 3. V bytě budu bydlet já a můj sedmiletý syn, případně také jeho tatínek. Prioritou je alespoň opticky oddělený prostor, kde by mohl mít syn svůj pokoj /v případě menšího bytu tedy velmi uvítám vestavěné patro na spaní/. Byt by měl být vybavený nebo...
Dobrý den,

hledám dlouhodobý pronájem bytu o velikosti 1+1, 2kk, 2+1, ale i 3kk, nejlépe na území Prahy 3. V bytě budu bydlet já a můj sedmiletý syn, případně také jeho tatínek. Prioritou je alespoň opticky oddělený prostor, kde by mohl mít syn svůj pokoj /v případě menšího bytu tedy velmi uvítám vestavěné patro na spaní/. Byt by měl být vybavený nebo částečně vybavený, přičemž za nezbytné považuji dostatečné úložné prostory, nejlépe vestavěné skříně. Pračku a ledničku mám svoji.

Já jsem 38 let, VOŠ, zaměstnaná, spolehlivá, pořádkumilovná a nájemné vždy řádně platící žena. Na přání jsem schopna při podpisu nájemní smlouvy složit jistotu ve výši až třech měsíčních nájmů.

Za pronájem pěkného bytu dle výše uvedených parametrů jsem schopna platit maximálně 12 000,- včetně poplatků a reálných záloh na energie měsíčně.

V současné době bydlíme již pátým rokem na Žižkově, bohužel pan majitel potřebuje byt pro svoji dceru a tak se musíme vystěhovat. Do nového bytu jsem schopna se nastěhovat okamžitě, nejpozději však do konce ledna 2017.

Pokud tedy pronajímáte odpovídající byt v Praze 3, ale i kdekoliv jinde v Praze a stojíte o stálé, řádně platící, čistotné, slušné a komunikativní nájemníky bez zvířecích miláčků, neváhejte mě kontaktovat prostřednictvím odpovědního formuláře. Budu se těšit na Vaše nabídky.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
2+1
plocha:
37 až 80 m²
cena:
0 až 12.000 Kč
typ vlastnictví:
typ budovy:
vybavení:
podlaži:
1 až 12
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více