Pronájem domu 5+kk bez realitky

Na Pozorce, Praha - Horní Počernice

https://www.bezrealitky.cz/id/449592
Pronájem domu 205 m² bez realitky, Na Pozorce, Praha - Horní Počernice, hlavní foto
Cena:
60.000 Kč + 6.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Nově postavený rodinný dům se 4 ložnicemi a 3 koupelnami, situovaný v klidné původní rezidenční zástavbě v Praze Horních Počernicích. Přírodní lokalita s rychlou dostupností do Mladé Boleslavi a na dálnici směr Hradec Králové, 7 min. jízdy (nebo 3 zastávky autobusem) k metru a nákupnímu centru Černý most, 5 min. jízdy ke golfovému resortu Black Bridge. V...
Nově postavený rodinný dům se 4 ložnicemi a 3 koupelnami, situovaný v klidné původní rezidenční zástavbě v Praze Horních Počernicích. Přírodní lokalita s rychlou dostupností do Mladé Boleslavi a na dálnici směr Hradec Králové, 7 min. jízdy (nebo 3 zastávky autobusem) k metru a nákupnímu centru Černý most, 5 min. jízdy ke golfovému resortu Black Bridge. V blízkosti fotbalového hřiště, dětské hřiště lidl cca 80m, občanské vybavenosti vč. kvalitních restaurací, autobusová zastávka 350 m od domu.

V přízemí domu se nachází prostorný obývací pokoj s krbem, plně vybavenou kuchyní a vstupy na terasu a zahradu, ložnice pro hosty, pracovna, koupelna, toaleta a technická místnost. V patře jsou další tři ložnice, dvě koupelny a toaleta pro hosty. Suterén poskytuje skladové prostory.

Podlahy z masivního dřeva, dlažba, podlahové vytápění v celém domě, hliníková okna s izolačním trojsklem, francouzská okna, plynový kotel, lednice amerického typu, myčka, mikrovlnná trouba, alarm, kamerový systém. Garáž. Poplatky se hradí zvlášť. K dispozici od konce prosince 2016.

RK - prosím nekontaktovat!!
zobrazit celý popis
This is a brand new 4-bedroom 3-bathroom free standing house situated in a quiet residential neighborhood in Horní Počernice. Natural location with quick access to Mladá Boleslav and Hradec Králové highway, seven min. (or three bus stops) to Černý most metro and shopping, a five min. drive to Black Bridge golf resort. Amenities, restaurants and a football field nearby, bus stop 350 m from...
This is a brand new 4-bedroom 3-bathroom free standing house situated in a quiet residential neighborhood in Horní Počernice. Natural location with quick access to Mladá Boleslav and Hradec Králové highway, seven min. (or three bus stops) to Černý most metro and shopping, a five min. drive to Black Bridge golf resort. Amenities, restaurants and a football field nearby, bus stop 350 m from the house.

The ground floor features a comfortable living room with a fireplace, a fully fitted open kitchen and terrace / garden access, a guest bedroom, study, bathroom, toilet, and utility room. The upper floor includes three bedrooms, two bathrooms, and a guest toilet. There is a basement floor for storage.

Hardwood floors, tiles, floor heating throughout, triple glazed aluminum windows, French windows, gas boiler, American type fridge, dishwasher, microwave oven, alarm, camera system. Garage. Utilities are billed separately. Available from the end of December 2016.
show whole description

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
449592
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
5+kk
plocha:
205 m²
cena:
60.000 Kč
poplatky:
6.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
energetická třída:
A
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaží:
2
balkón:
Ano
terasa:
Ano
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více