Prodej domu 4+kk bez realitky

Na Výsluní, Rudná - Hořelice, Středočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/449917
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Rezidenční bydlení Modrý Platan je skvěle navržený projekt duplexových domů s promyšleným designem, situovaný v obci Vysoký Újezd u Rudné, v bezprostřední blízkosti Prahy. Hlavními výhodami této lokality je pohodlné bydlení na dosah přírodě, rekreační příležitosti a bezproblémová doprava: 12 minut do stanice metra Zličín a letiště Václava Havla, 32 minut do...
Rezidenční bydlení Modrý Platan je skvěle navržený projekt duplexových domů s promyšleným designem, situovaný v obci Vysoký Újezd u Rudné, v bezprostřední blízkosti Prahy. Hlavními výhodami této lokality je pohodlné bydlení na dosah přírodě, rekreační příležitosti a bezproblémová doprava: 12 minut do stanice metra Zličín a letiště Václava Havla, 32 minut do centra Prahy a 3 minuty na dálnici D5. Projekt tak snoubí možnosti nerušeného odpočinku i výhody velkého města.

Nízkoenergetické bytové domy tvoří vždy 2 samostatné, zrcadlově otočené bytové jednotky o dispozici 4+kk s vlastní terasou a velkou zahradou. V přízemí se nachází zádveří se šatnou, technická místnost, samostatná toaleta, chodba a obývací pokoj se vstupem na terasu a zahradu, který je propojen s kuchyňským koutem a jídelnou. Z chodby vede schodiště do druhého nadzemního podlaží, ve kterém jsou dva dětské pokoje, hlavní ložnice, koupelna, samostatná toaleta a společný balkón vedoucí z ložnice a jednoho dětského pokoje. Součástí každé bytové jednotky je přístupový chodníček a parkovací stání. Pří výstavbě jsou používány výhradně kvalitní a nadstandardní materiály. Dubové vytápěné podlahy, exkluzivní obklady, technologie chytrého domu. Užitná plocha poloviny domu 130 m2, velikost samostatného pozemku 585 m2. Dokončení I. fáze projektu 9.2017.

V okolí lokality naleznete slavný hrad Karlštejn, Koněpruské jeskyně nebo obec Svatý Jan pod Skalou. Současná vybavenost obce nabízí golfový areál Albatros, který je podle časopisu GolfDigest číslo 1 v České republice, místní zámek Vysoký Újezd, radnici, poštu, školu, školku, dětské a sportovní hřiště, obchody, restaurace atd. Dopravní spojení zajišťuje MHD. V horizontu 3 let vznikne v centru obce nová kancelářská zástavba, novostavby bytových domů a obchodní centrum, které poskytne prostor pro restaurace, supermarkety a další obchody a služby různého charakteru. Stávající zámek bude přebudován na luxusní SPA hotel. Tato obec má ambici se stát velice žádanou lokalitou pro moderní rodiny s vysokými nároky na standard bydlení.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
449917
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
4+kk
plocha:
130 m²
cena:
6.390.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
energetická třída:
B
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více