Prodej pozemku 773 m² bez realitky

Klecany, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Prodej stavebního pozemku o velikosti 773m2 s projektem na rodinný dům.

Předmětný pozemek se nachází ve Středočeském kraji v okrese Praha-východ v obci Klecany. Jedná se o malé město vzdálené cca 5 km severně od hranice Prahy na pravém břehu Vltavy. Město má cca 3 000 obyvatel a disponuje veškerou občanskou vybaveností zahrnující - mateřskou a základní školu,...
Prodej stavebního pozemku o velikosti 773m2 s projektem na rodinný dům.

Předmětný pozemek se nachází ve Středočeském kraji v okrese Praha-východ v obci Klecany. Jedná se o malé město vzdálené cca 5 km severně od hranice Prahy na pravém břehu Vltavy. Město má cca 3 000 obyvatel a disponuje veškerou občanskou vybaveností zahrnující - mateřskou a základní školu, restarace a obchody. Lokalita je dobře dostupná jak hromadnou dopravou tak automobilem. Nejbližší autobusová zastávka je vzdálena 350m (5 min chůze) a slouží pro příměstské linky 371 a 374. Stanice metra C Kobylisy je dostupná do 15 minut jízdy hromadnou dopravou.

Pozemek se dle aktuálně platného územního plánu nachází v zastavitelném území, plochy Bydlení v rodinných domech. Pozemek je přístupný po veřejné zpevněné komunikaci (zámková dlažba) a je napojen na všechny inženýrské sítě - plyn, voda, kanalizace a elektřina. Pozemek je prodáván s kompletní projektovou dokumentací na výstavbu rodinného domu s garáží, na kterou bylo vydáno stavební povolení v březnu 2014 (již není platné). Na pozemku jsou vybudovány ležaté rozvody a základy až po základovou desku včetně oplocení.

V případě zájmu o další informace mě neváhejte kontaktovat.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
773 m²
cena:
3.250.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
vybavení:
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více