Prodej pozemku bez realitky

Divadelní, Ořechov, Jihomoravský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/450137
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Nabízím ke koupi krásný stavební pozemek, který je bez jakýchkoliv dalších úprav ihned určený k výstavbě rodinného domu. Pozemek je rovinatý ve tvaru písmene L s celkovou rozlohou přes 1200 m2. Jsou k němu dovedeny všechny inženýrské sítě, tj. plyn, elektřina i vodovod. Nachází se v klidné ulici na okraji obce Ořechov mezi zahradami a nově postavenými...
Nabízím ke koupi krásný stavební pozemek, který je bez jakýchkoliv dalších úprav ihned určený k výstavbě rodinného domu. Pozemek je rovinatý ve tvaru písmene L s celkovou rozlohou přes 1200 m2. Jsou k němu dovedeny všechny inženýrské sítě, tj. plyn, elektřina i vodovod. Nachází se v klidné ulici na okraji obce Ořechov mezi zahradami a nově postavenými domy.

Obec je žádanou lokalitou a je vzdálena 15 km od centra Brna. Brno je odtud výborně a rychle dostupné buď individuální, nebo autobusovou dopravou. V Ořechově je bohatá občanská vybavenost a obec se může pochlubit bohatými společenskými a sportovními aktivitami.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
450137
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
1.203 m²
cena:
3.500.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
vybavení:
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více