Pronájem nebytového prostoru Ostatní bez realitky

Ostravská, Hlučín, Moravskoslezský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/450142
Pronájem nebytového prostoru 75 m² bez realitky, Ostravská, Hlučín, Moravskoslezský kraj, hlavní foto
Cena:
12.000 Kč + 500 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Kontakty na majitele nezveřejňujeme z důvodu jejich zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl sám ozvat.

Popis inzerátu

Dům je po generální opravě v centru města s parkovištěm zdarma pro 22 aut. Je především určen vzhledem umístění k podnikatelské činnosti. Výborná dopravní dostupnost autem a pěší. Autobusová zastávka městské dopravy je umístěna v těsné blízkosti objektu. Dům má 3 patra, všechny mají vlastní vchod a každé rozměry 75 m2. Pronajímá se každé patro zvlášť....
Dům je po generální opravě v centru města s parkovištěm zdarma pro 22 aut. Je především určen vzhledem umístění k podnikatelské činnosti. Výborná dopravní dostupnost autem a pěší. Autobusová zastávka městské dopravy je umístěna v těsné blízkosti objektu. Dům má 3 patra, všechny mají vlastní vchod a každé rozměry 75 m2. Pronajímá se každé patro zvlášť. Přízemí má bezbariérový vstup a sloužil jako prodejna, 1 patro dlouhodobě slouží jako dobře zavedený kadeřnický salon a poslední třetí patro je třípokojový byt s výhledem na město. V klidné části jsou okna orientované do zahrad. Horní Patra jsou zařízené, vybavené klimatizací, sociálním zařízením apod. Objekt je vhodný k podnikání jak v lékařské oblasti, tak i pro služby apod. Vážnému zájemci pronajmu obchodní prostory v přízemí i v patře, nebo celý dům s možností pozdějšího odkoupení.Je tu také možnost pronajmout prosklenný stánek s dvorkem. Je vytápěný a s klimatizací.Pozdější prodej celého objektu je možný.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
450142
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
Ostatní
plocha:
75 m²
cena:
12.000 Kč
poplatky:
500 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaží:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Kontakty na majitele nezveřejňujeme z důvodu jejich zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl sám ozvat.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více