Prodej domu 4.805 m² bez realitky

Osice, Královéhradecký kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Krásná usedlost po rekonstrukci. POZEMEK o velikosti cca 4.805 m2.

Nabízím k prodeji krásnou usedlost v obci Osice stojící na pozemku o celkové rozloze cca 4.805 m2. Usedlost se skládá z rodinného domu (cca 292 m2) a 2 přilehlých objektů (stodoly). V obytné části domu jsou v přízemí 3 obytné místnosti, kuchyň, koupelna, 2x WC, technická místnost, 2x šatna. V podkroví ...
Krásná usedlost po rekonstrukci. POZEMEK o velikosti cca 4.805 m2.

Nabízím k prodeji krásnou usedlost v obci Osice stojící na pozemku o celkové rozloze cca 4.805 m2. Usedlost se skládá z rodinného domu (cca 292 m2) a 2 přilehlých objektů (stodoly). V obytné části domu jsou v přízemí 3 obytné místnosti, kuchyň, koupelna, 2x WC, technická místnost, 2x šatna. V podkroví jsou 4 obytné místnosti, WC a koupelna – podkroví je připraveno na generační bydlení. Dům je částečně podsklepen. Přízemí bylo rekonstruováno v roce 2005, podkroví v roce 2010. Dům je z cihel, izolován uhlíkovým polystyrenem 160 mm, střecha je zateplená systémem ISOTEC – celý krov je pohledový z interiéru.
Vytápění je zajištěno krbovými kamny s teplovodním výměníkem Verner Golemek 16/11 KW a tepelným čerpadlem s plošným kolektorem (voda / země). Možnost napojení na zemní plyn. Topný systém je tvořen radiátory a podlahovým vytápěním. Podkroví je tvořeno podlahovým vytápěním. Dům je napojen na vodovodní přípojku, studnu a kanalizaci. Na pozemku je odpadová jímka 27 m3.
Na zahradě jsou ovocné stromy a japonské topoly ( palivo do krbu).
V obci je občanská vybavenost – škola, školka, pošta - Czechpoint, prodejna potravin, hostinec a dětské hříště.
Z obce je výborná dostupnost (autobus) do Hradce Králové - 13 km a Pardubic – 15 km. Dálniční nájezd do Hradec e Králové – Praha je ve vzdálenosti 3 km (cca 45 min).
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
Ostatní
plocha:
4.805 m²
cena:
6.200.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více