Pronájem bytu 2+1, 63 m² bez realitky

Revoluční, Bučovice, Jihomoravský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Popis bytu nový
Slušnému nájemci nabízím pronájem bytu 2+1 v Bučovicích. Byt se nachází ve 3 NP cihlového domu poblíž centrálního náměstí. Celková plocha bytu činí 62,79 m2.
V bytě jsou osazena nová plastová okna. V kuchyni, v předsíni, na záchodě a v koupelně je položeno nové linoleum. Všechny místnosti bytu jsou nově vymalovány, radiátory jsou...
Popis bytu nový
Slušnému nájemci nabízím pronájem bytu 2+1 v Bučovicích. Byt se nachází ve 3 NP cihlového domu poblíž centrálního náměstí. Celková plocha bytu činí 62,79 m2.
V bytě jsou osazena nová plastová okna. V kuchyni, v předsíni, na záchodě a v koupelně je položeno nové linoleum. Všechny místnosti bytu jsou nově vymalovány, radiátory jsou nově natřeny a všechny dveře v bytě nově renovovány.
Byt nabízím k pronájmu zařízený, což ušetří nájemníkům (kteří zatím nemají vlastní nábytek) peníze. Tito nájemníci mohou ihned od začátku pronájmu používat veškeré stávající vybavení bytu a všechen nábytek a postupně jednotlivé kusy nábytku vyměňovat za vlastní (zakoupené v souladu s jejich vkusem a potřebami). Na základě požadavku dlouhodobého nájemce však jsem schopen i ochoten nábytek z celého bytu vyklidit částečně nebo kompletně ihned.
V předsíni jsou umístěny dvě vestavěné skříně a zřízeno místo na automatickou pračku.
V kuchyni se nachází zděný špajz, dále kuchyňská linka, sporák se hořáky na propan – butan a s elektrickou troubou. Také je zde umístěna lednička, mraznička, mikrovlnná trouba, kuchyňský stůl, šicí stroj a dvě židle.
Koupelna je vybavena vanou, umyvadlem obyčejnou (vířivou) pračkou a odstředivkou, elektrickým bojlerem a kotlem etážového topení.
Obývací pokoj je zařízený třemi skříněmi, peřiňákem, sedací soupravou se dvěma křesly, konferenčním a psacím stolkem se židlí.
V ložnici se nachází 3 skříně, peřiňák, dvojpostel, dva noční stolky a válenda. Z ložnice je vstup na balkon s vyhlídkou do dvora a dále do zahrad rodinných domů.
Parkování je bezproblémové a bezpečnější (na dvoře domu - nikoliv na ulici). Po dohodě jsem ochoten nájemci bytu pronajmout také garáž ve dvoře, která je vzdálena cca 20 m od vchodu do domu.
Nájemce je povinen uzavřít při zahájení pronájmu svým jménem s příslušným dodavatelem smlouvu o dodávce elektrické energie.
Nájemné činí 6600 Kč měsíčně + pravidelné měsíční platby ve výši 1400 Kč. Pravidelné měsíční platby hrazené ve prospěch SVJ budou s nájemcem zúčtovány. S opravdu dlouhodobým nájemcem jsem však ochoten se dohodnout na snížení nájemného.
Po nájemci požaduje pronajímatel také jistotu (kauci) ve výši dvou nájmů + dvou pravidelných měsíčních plateb, tedy v částce 16.000,-Kč. Pronajímatel je oprávněn tuto částku použít na umoření jeho případných pohledávek vůči nájemci z titulu neuhrazení splatného nájemného a dále je oprávněn ji použít k odstranění případných škod, které by mu činností nájemce vznikly.
Byt je velmi dobře dostupný z Brna vlakem, autobusem, či po dálnici a silnici první třídy.
Prohlídky bytu jsou možné po domluvě s majitelem na telefonu 608024410. Byt je k nastěhování od 01. 01. 2017.
Ve městě Bučovice je velmi dobrá občanská vybavenost ( MŠ, ZŠ, SŠ, Gymnázium, Penny market, pošta, lékaři, restaurace.....). Nachází se zde jeden z nejkrásnějších renezančních zámků ve střední Evropě s překrásnou, veřejnosti přístupnou, zámeckou zahradou … od bytu cca 10 minut chůze.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
2+1
plocha:
63 m²
cena:
6.600 Kč
poplatky:
1.400 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
podlaži:
3
balkón:
Ano
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více