Prodej domu Ostatní bez realitky

sídliště Vajgar, Jindřichův Hradec, Jihočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/450185
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

VVELKÁ SLEVA !! PŘI OSOBNÍM JEDNÁNÍ JE DALŠÍ SLEVA MOŽNÁ!! Prodáme zavedenou a provozovanou restauraci s 50 místy k sezení, včetně předzahrádky s 15 místy k sezení. Dále je součástí restaurace salonkem s 15 místy k sezení, včetně fotbálku. Prostor je i pro hru šipek, kuchyně, sklady a další hygienické zázemí restaurace, včetně kanceláře provozního. Celková...
VVELKÁ SLEVA !! PŘI OSOBNÍM JEDNÁNÍ JE DALŠÍ SLEVA MOŽNÁ!! Prodáme zavedenou a provozovanou restauraci s 50 místy k sezení, včetně předzahrádky s 15 místy k sezení. Dále je součástí restaurace salonkem s 15 místy k sezení, včetně fotbálku. Prostor je i pro hru šipek, kuchyně, sklady a další hygienické zázemí restaurace, včetně kanceláře provozního. Celková plocha restaurace a předzahrádky je cca 280 m2. Ve druhém nadzemním podlaží je byt 4 + kk. Na něj navazuje další samostatný byt 3+kk ve 3.NZP. Nemovitost byla kolaudována v roce 1993.Vytápení restaurace a obou bytů je samostatnými plynovými kotly Poloha nemovitosti je ve středu největšího sídliště Vajgar. V sousedství s nemovitostí je přilehlé parkoviště před restaurací a o 100 m dál je parkoviště před obchodním domem. Při rychlém jednání je možná sleva! Prohlídka je možná každý den do 11:00 hodin, jinak podle telefonické dohody.Prosím neposílejte SMS!
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
450185
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
Ostatní
plocha:
350 m²
cena:
6.600.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaží:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ano
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více