Prodej pozemku bez realitky

Unhošť, Středočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/450450
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Ojedinělá nabídka zajímavého rozsáhlého pozemku s rekreačním objektem na krásném místě nedaleko Prahy v obci Nouzov (katastrálně již Unhošť). Nabídky je složena ze dvou pozemků, které tvoří jeden ojedinělý celek (viz.přiložený obrázek), větší vnější pozemek má 5277m2 jedná se o les a to i dle ÚP, menší - vnitřní pozemek má velikost 732m2, na tomto lze...
Ojedinělá nabídka zajímavého rozsáhlého pozemku s rekreačním objektem na krásném místě nedaleko Prahy v obci Nouzov (katastrálně již Unhošť). Nabídky je složena ze dvou pozemků, které tvoří jeden ojedinělý celek (viz.přiložený obrázek), větší vnější pozemek má 5277m2 jedná se o les a to i dle ÚP, menší - vnitřní pozemek má velikost 732m2, na tomto lze stavět, je veden jako ostatní plocha a je dle ÚP plocha pro Bydlení Rozptýlené, na tomto pozemku je menší chatka - dřevostavba 41m2. Pozemky jsou na samém okraji obce v zalesněném výseku mezi stavebními pozemky, které jsou připraveny k zástavbě. Chata je BEZ vody a elektřiny. Elektřina i obecní kanalizace jsou na pozemku, napojení na vodu lze zajistit. Okolo pak již jen stavební zasíťované parcely. Přístup k pozemku je v délce cca 150m po zpevněné lesní cestě, ale lze zajistit napojení pozemku na novou místní komunikaci.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
450450
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
6.109 m²
cena:
2.900.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
vybavení:
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více