Pronájem nebytového prostoru Ostatní bez realitky

Pomořanská, Praha - Troja

https://www.bezrealitky.cz/id/450461
Pronájem nebytového prostoru 65 m² bez realitky, Pomořanská, Praha - Troja, hlavní foto
Cena:
15.000 Kč + 1.600 Kč
ověřený uživatel

Majitel

E-Mail
maty55@seznam.cz
Telefon
+420 728 319 559

Popis inzerátu

Nabízím k pronájmu vybavenou a zkolaudovanou kavárnu / cukrárnu, hned vedle velmi frekventované autobusové zastávky Poliklinika Mazurská. Prostor je ve velmi dobrém stavu, plastová okna s bezpečnostní folií, bezpečnostní dveře, alarm. Prostor je možné převzít včetně veškerého vybavení a nábytku vše je nové - bližší informace a soupis zašlu na požádání...
Nabízím k pronájmu vybavenou a zkolaudovanou kavárnu / cukrárnu, hned vedle velmi frekventované autobusové zastávky Poliklinika Mazurská. Prostor je ve velmi dobrém stavu, plastová okna s bezpečnostní folií, bezpečnostní dveře, alarm. Prostor je možné převzít včetně veškerého vybavení a nábytku vše je nové - bližší informace a soupis zašlu na požádání (případné odstupné pouze za vybavení o které byste měli zájem).

Kavárnu zde provozujeme pouze měsíc a bohužel ze závažných rodinných důvodů nemůžeme v provozu pokračovat, v blízkosti není žádná podobná konkurence, je zde velká poptávka po zákuscích a chlebíčcích všeho druhu. Prostor by bylo ideální převzít včetně založené společnosti s.r.o. na kterou je vázán pokladní systém - není to ale nutností.

Odstupné pouze za vybavení pro které byste se sami rozhodli - prostor včetně veškerého vybavení, pokladního systému s podporou EET včetně neomezené licence bez měsíčního paušálu, a založené společnosti cca 230 000 - vše je na případné dohodě. RK A ZPROSTŘEDKOVATELÉ NEVOLAT!
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
450461
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
Ostatní
plocha:
65 m²
cena:
15.000 Kč
poplatky:
1.600 Kč
typ vlastnictví:
Družstevní
typ budovy:
Panel
vybavení:
Vybavený
podlaží:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

E-Mail
maty55@seznam.cz
Telefon
+420 728 319 559
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více