Pronájem nebytového prostoru 65 m² bez realitky

Pomořanská, Praha - Troja

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízím k pronájmu vybavenou a zkolaudovanou kavárnu / cukrárnu, hned vedle velmi frekventované autobusové zastávky Poliklinika Mazurská. Prostor je ve velmi dobrém stavu, plastová okna s bezpečnostní folií, bezpečnostní dveře, alarm. Prostor je možné převzít včetně veškerého vybavení a nábytku vše je nové - bližší informace a soupis zašlu na požádání...
Nabízím k pronájmu vybavenou a zkolaudovanou kavárnu / cukrárnu, hned vedle velmi frekventované autobusové zastávky Poliklinika Mazurská. Prostor je ve velmi dobrém stavu, plastová okna s bezpečnostní folií, bezpečnostní dveře, alarm. Prostor je možné převzít včetně veškerého vybavení a nábytku vše je nové - bližší informace a soupis zašlu na požádání (případné odstupné pouze za vybavení o které byste případně měli zájem, vše je na dohodě).

Kavárnu zde provozujeme pouze cca 4 měsíce a bohužel ze závažných rodinných důvodů nemůžeme v provozu pokračovat, v blízkosti není žádná podobná konkurence, je zde velká poptávka po zákuscích a chlebíčcích všeho druhu.

Případné odstupné pouze za vybavení pro které byste se sami rozhodli, prostor je možné převzít i jako nevybavený (vše záleží na konkrétní domluvě a Vašich potřebách).
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
Ostatní
plocha:
65 m²
cena:
15.000 Kč
poplatky:
1.600 Kč
typ vlastnictví:
Ostatní
typ budovy:
Panel
vybavení:
Vybavený
podlaži:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více