Prodej rekreačního objektu Ostatní bez realitky

Zbečno, Středočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/450508
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Chata se nachází na východním okraji obce na pravém břehu Berounky nad tratí spojující města Beroun a Rakovník (k zastávce cca 300m). Podezdívka je z kamene, stavba z tvárnic a cihel, střecha eternitová. Pod terasou vchod do sklepa s vodárnou. Na druhé straně budovy pod verandou je dřevník se splachovacím WC. Z terasy se vchází do předsíně s umyvadlem a výstupem do...
Chata se nachází na východním okraji obce na pravém břehu Berounky nad tratí spojující města Beroun a Rakovník (k zastávce cca 300m). Podezdívka je z kamene, stavba z tvárnic a cihel, střecha eternitová. Pod terasou vchod do sklepa s vodárnou. Na druhé straně budovy pod verandou je dřevník se splachovacím WC. Z terasy se vchází do předsíně s umyvadlem a výstupem do podkroví. Dveřmi vlevo se vchází do obývací místnosti, z ní jsou 3 vstupy - do kuchyně, ložnice a prosklené verandy. Vytápění je na pevná paliva, kamna umístěna v kuchyni. Vybavení : plynový vařič, lednička, nádobí. V obývací místnosti je televizor, křesla se stolkem, sekretář. Ložnice má 2 lůžka, stolky. Na verandě 2 křesílka a 1 lůžko. V podkroví se nacházejí 2 místnosti (knihovnička a 3 lůžka). Venku u dřevníku je solární sprcha, před chatou 2 lavičky,dále chatička s palandou a parkovací místo pro 3 auta. Na něm je umístěna zakrytá vrtaná studna.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
450508
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Rekreační objekt
dispozice:
Ostatní
plocha:
41 m²
cena:
680.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
Vybavený
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ano
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více