Prodej pozemku bez realitky

Morávka, Moravskoslezský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/450547
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Prodám dvě chaty v opravdu pěkné a vyhledávané lokalitě v obci Morávka v podhůří Beskyd. Jedná se o velice klidné místo v nádherné přírodě u řeky Morávka. Oba objekty se nachází přímo u lesa. Spodní chata je určena k rekonstrukci nebo k demolici a výstavbě nové chaty. Budova má popisné číslo, tudíž lze bez problémů provést výstavbu. Horní objekt je zděný...
Prodám dvě chaty v opravdu pěkné a vyhledávané lokalitě v obci Morávka v podhůří Beskyd. Jedná se o velice klidné místo v nádherné přírodě u řeky Morávka. Oba objekty se nachází přímo u lesa. Spodní chata je určena k rekonstrukci nebo k demolici a výstavbě nové chaty. Budova má popisné číslo, tudíž lze bez problémů provést výstavbu. Horní objekt je zděný a je v lepším stavu. Pozemek o velikosti 945 m2 se nachází přímo u udržované komunikace a je tudíž celoročně dostupný. Je lepší zajet se podívat.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
450547
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
Ostatní
plocha:
945 m²
cena:
660.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
vybavení:
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více