Prodej rekreačního objektu 30 m² bez realitky

Jivno, Jihočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Prodám zcela nový,nikdy nepoužívaný celoroční mobilní domek,
Mobilní domek je velmi dobře zateplený,dvojitá zateplená podlaha,bytelná,vystužená trámová konstrukce, plastová okna i dveře s izolačními trojskly.Okna z venkovní strany dekor dřeva (Winchester),zevnitř bílá. Kombinované ústřední topení, elektrokotel+ krbová kamna s výměníkem,koupelna 4m2,V koupelně...
Prodám zcela nový,nikdy nepoužívaný celoroční mobilní domek,
Mobilní domek je velmi dobře zateplený,dvojitá zateplená podlaha,bytelná,vystužená trámová konstrukce, plastová okna i dveře s izolačními trojskly.Okna z venkovní strany dekor dřeva (Winchester),zevnitř bílá. Kombinované ústřední topení, elektrokotel+ krbová kamna s výměníkem,koupelna 4m2,V koupelně je závěsný wc modul zn.Grohe. prostor pro sprchový kout,případně masážní box 1*1m.,umyvadlo,pračka,nad ní elektrokotel,teplovodní radiátor tzv.žebřík.Bojler bude umístěn vedle v ložnice ve vestavné skříni.
Masivní dubová podlaha,masivní dubové zásuvky a vypínače,masivní dubové parapety. Dle přání mohu zaslat fotodokumentaci z průběhu stavby. Celá stavba je postavena na svařené a vyztužené kovové konstrukci z 18cm I profilů. Střechu+podhledy je nutno dodělat až na místě po převozu na místo určení.
Celková cena je včetně nakládky,dopravy na místo určení do 500km. Cena + 41.000,-kč zahrnuje kompletní dodělání střechy,palubkových podhledů přesahů střechy,krytiny z asfaltových pásů, včetně okapů a svodů Jedná se o mobilní domek včetně veškerého komfortu.Mobilní domek má elektrorevizi a revizi topení s tlakovou zkouškou.
Koaxial zásuvka na TV a příprava pro wifi internet.
Vhodný je pro mladé páry,jako tzv. (startovací domek) dále je i možnost přístavby. Nebo naopak starší páry jako rekreační domek vhodný pro celoroční bydlení. Mobilní domek je samozřejmě vhodný i pro lidi středného věku.
Rozměr domku je 8,5m *3,5m, zastavěná plocha 29,75m2,obytná plocha je 25m2.
Cena za mobilní domek v současném stavu bez dodělané střechy,včetně nakládky,přepravy a vykládky ( do 500km) je 799.000,-kč.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Rekreační objekt
dispozice:
2+kk
plocha:
30 m²
cena:
799.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Dřevostavba
vybavení:
Částečně
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více