Prodej domu Ostatní bez realitky

Na Piavě, Krucemburk, Kraj Vysočina

https://www.bezrealitky.cz/id/450568
Prodej domu 961 m² bez realitky, Na Piavě, Krucemburk, Kraj Vysočina, hlavní foto
Cena:
1.195.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Stavení se skládá z nedávno zrekonstruovaného bytu 2+1,zbytek je hospodářské stavení,stodola.Objekt má před 10ti lety zrekonstruovanou střechu.Vytápění zemním plynem a krb.kamna.Do domu je možno se bez investic nastěhovat.V garáži(dříve stodola) se dá zaparkovat až 7 aut.Velké množství možností využití,buď jako rekreační objekt,trvalé bydlení nebo místo k...
Stavení se skládá z nedávno zrekonstruovaného bytu 2+1,zbytek je hospodářské stavení,stodola.Objekt má před 10ti lety zrekonstruovanou střechu.Vytápění zemním plynem a krb.kamna.Do domu je možno se bez investic nastěhovat.V garáži(dříve stodola) se dá zaparkovat až 7 aut.Velké množství možností využití,buď jako rekreační objekt,trvalé bydlení nebo místo k podnikání(autodílna,zázemí stavební firmy atd.).Dům je 10 m od rybníka Zaďák,mimopstruhový revír Českého rybářského svazu.Parcela č.208 Rodinný dům s navazující stodolou zastavěná plocha 450m2.Parcela č.167 trvalý travní porost 85m2.Parcela 169/6 ostatní plocha 426m2.
Poloha 49.685646, 15.859966
Více fotek
http://calda.rajce.idnes.cz/Krucemburk_dum/
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
450568
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
Ostatní
plocha:
961 m²
cena:
1.195.000 Kč Chci hypotéku
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
Částečně
podlaží:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více