Prodej pozemku bez realitky

Radenín, Jihočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/450627
Prodej pozemku 930 m² bez realitky, Radenín, Jihočeský kraj, hlavní foto
Cena:
499.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

E-Mail
k.tacudek@post.cz
Telefon
+420 608 028 063

Popis inzerátu

Prodám krásný stavební pozemek o CP 930 m2 s bazénem a unikátním volným výhledem do krajiny na okraji obce Radenín. Pozemek obdélníkového tvaru mírně svažitý směrem k západu s volným výhledem (při dobré viditelnosti až 50 km na jihozápad) se zavedenou elektřinou a obecním vodovodem. Na pozemku vzrostlé ovocné stromy (jabloně a hrušně). Součástí prodeje...
Prodám krásný stavební pozemek o CP 930 m2 s bazénem a unikátním volným výhledem do krajiny na okraji obce Radenín. Pozemek obdélníkového tvaru mírně svažitý směrem k západu s volným výhledem (při dobré viditelnosti až 50 km na jihozápad) se zavedenou elektřinou a obecním vodovodem. Na pozemku vzrostlé ovocné stromy (jabloně a hrušně). Součástí prodeje zapuštěný bazén (7,0x3,5m) včetně veškeré technologie. V případě zájmu možno rovněž přikoupit vybavený obytný kontejner z V3S (kamna, teplá voda, vařič, rozkládací gauč), který se nyní na pozemku nachází.

Přístup na pozemek je zajištěn po nové asfaltové obecní komunikaci s veřejným osvětlením. V místě pošta, obecní úřad, prodejna smíšeného zboží, knihovna, plná občanská vybavenost v nedalekém Chýnově (5 km) nebo bývalém okresním městě Tábor (15 km). Veřejná autobusová doprava do okolních obcí a měst na velmi dobré úrovni - velké množství spojů za den.

RK nekontaktovat!
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
450627
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
930 m²
cena:
499.000 Kč Chci hypotéku
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
vybavení:
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

E-Mail
k.tacudek@post.cz
Telefon
+420 608 028 063
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více