Prodej domu 4+1 bez realitky

Na Slovance, Stochov, Středočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/450655
ověřený uživatel

Majitel

E-Mail
secret.k@email.cz
Telefon
+420 731 054 062

Popis inzerátu

Mladý pár nabízí k prodeji RD 89m2 s pozemkem o velikosti 460 m2. Dům se prodává ve fázi kompletního dokončení - prosinec, leden 2017, bez podlah, koupelen a dveří (ty jsou ovšem v ceně domu). Tímto vzniká obrovská výhoda vlastního výběru ze standardů v ceně domu. Pro náročnější zájemce je i varianta výběru nadstandardů za příplatek. Na pozemku je potřeba pouze...
Mladý pár nabízí k prodeji RD 89m2 s pozemkem o velikosti 460 m2. Dům se prodává ve fázi kompletního dokončení - prosinec, leden 2017, bez podlah, koupelen a dveří (ty jsou ovšem v ceně domu). Tímto vzniká obrovská výhoda vlastního výběru ze standardů v ceně domu. Pro náročnější zájemce je i varianta výběru nadstandardů za příplatek. Na pozemku je potřeba pouze vybudování dešťové jímky na vlastní náklady. Zahrada či typ oplocení je již na seberealizaci konkrétního zájemce, terén bude upraven. Lokalita Stochov - Slovanka, je nově vznikající lokalita zástavby rodinných domů, dům je napojen na IS, v lokalitě se dokončuje výstavba komunikace. Veškerá občanská vybavenost (škola,školka,pošta atd.) se nachází v pěší dostupnosti cca 5 minut. Nájezd na dálnici D6 na Prahu 1km od domu.
Podmínkou prodeje je hypoteční úvěr od HYPOTEČNÍ BANKY, (úroky od 1,69%). Preferujeme rychlé a seriózní jednání. V tomto případě CENA K JEDNÁNÍ. RK NEVOLAT!!
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
450655
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
4+1
plocha:
89 m²
cena:
3.500.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
energetická třída:
B
typ budovy:
Dřevostavba
vybavení:
Částečně
podlaží:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

E-Mail
secret.k@email.cz
Telefon
+420 731 054 062
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více