Prodej bytu 3+1, 84 m² bez realitky

Dělnická, Dolní Břežany, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízím byt 3+1/B o užitné ploše 84,5 m2 s balkónem o výměře 19,8 m2 (není započten v užitné ploše) v atraktivní lokalitě Dolních Břežan. Byt se nachází ve 3. patře cihlového bytového domu č.p. 444 v ulici Dělnická, který byl zkolaudován v roce 2002. Předmětem prodeje je dále podíl na společných částech domu č.p. 444 ve výši 29/1000. Byt tvoří obývací...
Nabízím byt 3+1/B o užitné ploše 84,5 m2 s balkónem o výměře 19,8 m2 (není započten v užitné ploše) v atraktivní lokalitě Dolních Břežan. Byt se nachází ve 3. patře cihlového bytového domu č.p. 444 v ulici Dělnická, který byl zkolaudován v roce 2002. Předmětem prodeje je dále podíl na společných částech domu č.p. 444 ve výši 29/1000. Byt tvoří obývací pokoj, ze kterého je přístup na prostorný balkón. Na obývací pokoj navazuje kuchyň. Byt dále tvoří dva pokoje, koupelna, samostatné WC, komora a chodba, ze které je přístup do všech místností. Podlahy v pokojích jsou laminátové plovoucí, ve zbylých místnostech je keramická dlažba. Dveře v obložkových zárubních, vstupní dveře masivní bezpečnostní. Vytápění a ohřev TUV zajištěn pomocí vlastního plynového kotle. Byt nebyl doposud nikdy samostatně užíván a sloužil zejména jako zázemí k bytu sousednímu. Kuchyňská linka nebyla nikdy osazena. Zároveň v koupelně, kde byla původně finská sauna, není osazeno umyvadlo a vodovodní baterie. V přízemí domu je možné využít společnou kočárkárnu/kolárnu.

Dolní Břežany jsou moderní obcí s veškerou občanskou vybaveností. Centrum obce tvoří nádherné nově zbudované náměstí, které získalo v roce 2010 titul nejlepší stavby pro bydlení v České republice. V centrální části obce byly založeny dva rozsáhlé parky (Keltský a Mlynářský). V parcích byl vybudován skate-park, hřiště na míčové hry, dětská hřiště a venkovní amfiteátr. Parky získaly v roce 2013 v soutěži Kvetoucí sídla Evropy zvláštní cenu, uspěly i v soutěži Park roku 2014. Obec má modernizovanou základní školu, zcela novou školku a multifunkční hřiště. V místě je dále poliklinika, lékárna, pošta, Tesco, řada restaurací, obchodů a poskytovatelů služeb (detailní přehled na stránkách obce http://dolnibrezany.cz). Dolní Břežany se staly také centrem vědy, když zde vznikla dvě nová vědecká centra (HiLaSE a ELI), která se zaměřují na vývoj nových typů laserů. V této souvislosti je byt také zajímavou investiční příležitostí z hlediska možného dalšího pronájmu, neboť v místě je v tomto ohledu vysoká poptávka.

V okolí Břežan je nádherná příroda - obklopeny jsou přírodním parkem. Na procházky lze vyrazit např. ke keltskému hradišti nebo přes krásné Břežanské údolí k hradišti Závist. V okolí je také celá řada cyklotras.

Obec Dolní Břežany nabízí také snadnou dostupnost do centra Prahy, spojení autobusem na metro Kačerov 21 minut. V Písnici má v budoucnu vzniknout stanice metra D. Velmi dobrá je také dostupnost automobilem na pražský okruh, dálnici D1, D4, D5. V plánu výstavby je i dopravní obchvat kolem Dolních Břežan.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
3+1
plocha:
84 m²
cena:
4.100.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
4
balkón:
Ano
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více