Hledám Pronájem bytu, 35 až 60 m² bez realitky

PRAHA - BLÍZKO CENTRA

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Krásný dobrý den,

hledám moderní, hezký, světlý byt blízko centra Prahy s dobrou dostupností městské hromadné dopravy. Typově může jít o Garsoniéru, 1+kk, 1+1 i 2+kk a 2+1. Byt může být vybavený i nevybavený, balkon bych uvítal avšak není podmínkou. Maximální měsíční náklady včetně služeb okolo 15000 Kč. V bytě budu bydlet sám, domácí zvířata nemám....
Krásný dobrý den,

hledám moderní, hezký, světlý byt blízko centra Prahy s dobrou dostupností městské hromadné dopravy. Typově může jít o Garsoniéru, 1+kk, 1+1 i 2+kk a 2+1. Byt může být vybavený i nevybavený, balkon bych uvítal avšak není podmínkou. Maximální měsíční náklady včetně služeb okolo 15000 Kč. V bytě budu bydlet sám, domácí zvířata nemám. Pracuji jako bytový designér a většinu času budu trávit v práci či mimo domov vzhledem k denním aktivitám. Hledám dlouhodobý pronájem a solidního pronajímatele. Ideálně byt v osobním vlastnictví, avšak není to podmínkou. Nastěhovat se můžu již v Prosinci, avšak taktéž to není podmínkou, vše otázka domluvy, jsem variabilní.

Pro urychlení komunikace můžete využít i přiloženého telefonu. Jinak zasílejte případné nabídky na přiložený email. Předem děkuji za nabídky.

S přáním úspěchů,

Lukáš Nábělek
tel: 722 222 332
email: lukas.nabelek@gmail.com
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
1+kk
plocha:
35 až 60 m²
cena:
10.000 až 15.000 Kč
typ vlastnictví:
typ budovy:
vybavení:
podlaži:
1 až 15
balkón:
Ano
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více