Prodej nebytového prostoru Ostatní bez realitky

Komenského, Náchod, Královéhradecký kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/450771
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Nebytové prostory vhodné k podnikání. Ideální pro obchod a služby nebo kancelář. Jedná se o 2 prostory propojené širokým průchodem. Velká špaletová výloha s novými reklamními štíty. Vstup přímo z frekventované hlavní ulice. Celá ulice prošla nedávnou rekonstrukcí, nový asfalt a široké chodníky, vhodné pro předzahrádku nebo vystavení zboží. Přímo před...
Nebytové prostory vhodné k podnikání. Ideální pro obchod a služby nebo kancelář. Jedná se o 2 prostory propojené širokým průchodem. Velká špaletová výloha s novými reklamními štíty. Vstup přímo z frekventované hlavní ulice. Celá ulice prošla nedávnou rekonstrukcí, nový asfalt a široké chodníky, vhodné pro předzahrádku nebo vystavení zboží. Přímo před obchodem je parkovací zóna. K obchodnímu prostoru patří poměrná část společných prostor domu tj. sklepní skladovací prostory, půdní prostory atd. Vytápění a chlazení je řešené tepelným čerpadlem/klimatizací. Stropní podhledy s instalovanými světly. Prostory jsou ve velmi dobrém stavu s nedávno provedenou novou elektroinstalací. Minimální náklady na provoz. Prostory je také možné upravit jako bytové a po rekolaudaci získat velmi zajímavé bydlení v centru města.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
450771
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
Ostatní
plocha:
50 m²
cena:
890.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
0
balkón:
Ano
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více