Prodej bytu 2+1 bez realitky

Krušnohorská, Jirkov, Ústecký kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/450779
Prodej bytu 2+1, 66 m² bez realitky, Krušnohorská, Jirkov, Ústecký kraj, hlavní foto
Cena:
250.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Nabízím možnost prodeje bytu v Jirkově v létě 2019, možno na splátky. Do té doby možný výhodný pronájem 1.500Kč+poplatky v případě úhrady min. na půl roku dopředu. Sepsána by byla smlouva nájemní a smlouva o smlouvě budoucí kupní. Stejná nabídka platí ještě pro byt 1+1 ve stejném domovním bloku a pro byt 0+1 ve Studentské ulici. Vhodné pro investory, kteří...
Nabízím možnost prodeje bytu v Jirkově v létě 2019, možno na splátky. Do té doby možný výhodný pronájem 1.500Kč+poplatky v případě úhrady min. na půl roku dopředu. Sepsána by byla smlouva nájemní a smlouva o smlouvě budoucí kupní. Stejná nabídka platí ještě pro byt 1+1 ve stejném domovním bloku a pro byt 0+1 ve Studentské ulici. Vhodné pro investory, kteří nemají nyní hotovost, ale chtějí do budoucna byty kupovat s možností zisku z pronájmu již nyní. V případě zájmu pouze o jeden byt je nájemné 2.000Kč + poplatky. Podmínkou je ale sepsání budoucí kupní smlouvy.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
450779
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
2+1
plocha:
66 m²
cena:
250.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Panel
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
5
balkón:
Ano
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více