Hledám Prodej pozemku, 100 až 10.000 m² bez realitky

malá morávka

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Koupím stavební pozemek, pozemek se zbořeništěm nebo pozemek se stavením ke kompletní rekonstrukci za účelem výstavby objektu k vlastní rekreaci.

Lokalita: Okresy Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Ústí nad Orlicí, Šumperk, Jeseník, Bruntál, resp. pás od polských hranic ohraničený zhruba městy Náchod, Dobruška, Žamberk, Červená Voda, Šumperk, Karlova Studánka,...
Koupím stavební pozemek, pozemek se zbořeništěm nebo pozemek se stavením ke kompletní rekonstrukci za účelem výstavby objektu k vlastní rekreaci.

Lokalita: Okresy Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Ústí nad Orlicí, Šumperk, Jeseník, Bruntál, resp. pás od polských hranic ohraničený zhruba městy Náchod, Dobruška, Žamberk, Červená Voda, Šumperk, Karlova Studánka, Jeseník. Samota, ev. polosamota, spíše ve vyšší poloze, na kopci či ve svahu s nerušeným výhledem na hory a okolí. Ne v turistických centrech jako Deštné v O. h. či Dolní Morava, spíše jejich okolí.

Velikost: Stavební pozemek od cca 300 do cca 1000 m2, výhodou jsou navazující pozemky o velikosti od tisíců m2 do několika hektarů (louka, les, pole, sad, mokřad, skály...).

Uvítám i nabídky, které nesplňují všechny výše uvedené specifikace, ale jsou jinak zajímavé. Nejsem developer, ani realitní kancelář, jedná se o soukromou poptávku. Prvotní nabídky zasílejte, prosím, pouze e-mailem na: charade76@gmail.com
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
100 až 10.000 m²
cena:
1 až 11.111.111 Kč
typ vlastnictví:
typ budovy:
vybavení:
podlaži:
0 až 0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více