Pronájem nebytového prostoru Ostatní bez realitky

Patočkova, Praha - Břevnov

https://www.bezrealitky.cz/id/451161
Pronájem nebytového prostoru 172 m² bez realitky, Patočkova, Praha - Břevnov, hlavní foto
Cena:
55.000 Kč + 5.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Pronájem velkých prosvětlených obchodních prostor (172 m2) v novostavbě na hlavní třídě v Praze 6. Vhodné jako prodejna, showroom, výdejna apod. Velké výlohy a prostor pro umístění vývěsní cedule. Prostory nacházející se v přímé blízkosti autobusové zastávky s vysokou frekvencí průjezdností kolem. Prostory jsou vybaveny umývárnou, WC a kuchyňkou, a navíc...
Pronájem velkých prosvětlených obchodních prostor (172 m2) v novostavbě na hlavní třídě v Praze 6. Vhodné jako prodejna, showroom, výdejna apod. Velké výlohy a prostor pro umístění vývěsní cedule. Prostory nacházející se v přímé blízkosti autobusové zastávky s vysokou frekvencí průjezdností kolem. Prostory jsou vybaveny umývárnou, WC a kuchyňkou, a navíc možnost tří parkovacích stání v domě. Nájem ve výši 55 000 CZK + poplatky dle spotřeby. K dispozici od 1.2.2017. V případě zájmu pište na kromar@centrum.cz nebo volejte na 737 960 067.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
451161
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
Ostatní
plocha:
172 m²
cena:
55.000 Kč
poplatky:
5.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více